Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mehmet Ünlüsoy
Mehmet Ünlüsoy (Çorum Aile Hekimi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mehmet Ünlüsoy (Çorum Aile Hekimi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Mehmet Ünlüsoy hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Mehmet Ünlüsoy iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mehmet Ünlüsoy ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mehmet Ünlüsoy ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mehmet Ünlüsoy ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mehmet Ünlüsoy ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mehmet Ünlüsoy ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Mehmet,  Ünlüsoy,   ÇorumMehmet Ünlüsoy Muayene ÜcretiMehmet Ünlüsoy Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMehmet Ünlüsoy Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMehmet Ünlüsoy ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMehmet Ünlüsoy Hakkında BilgiYorumlarMehmet Ünlüsoy KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMehmet Ünlüsoy HakkındaMehmet Ünlüsoy Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMehmet Ünlüsoy ÖzgeçmişiMehmet Ünlüsoy RandevuMehmet Ünlüsoy MuayenehaneMehmet Ünlüsoy Muayene ÜcretiMehmet Ünlüsoy ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMehmet Ünlüsoy BulGetirMehmet Ünlüsoy NeredeCep NoMehmet Ünlüsoy UzmanıMehmet Ünlüsoy Özel MuayeneMehmet Ünlüsoy NumarasıMehmet Ünlüsoy Nerede ÇalışıyorMehmet Ünlüsoy GörevliUzmanlıkAileMehmet Ünlüsoy ŞikayetMehmet Ünlüsoy ÖneriMehmet Ünlüsoy EleştiriHastalıklarıYorumlarMehmet Ünlüsoy KimdirSekreterHemşireMehmet Ünlüsoy Yeni BilgileriMehmet Ünlüsoy Hakkında BilgiCerrahHekimMehmet Ünlüsoy AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMehmet Ünlüsoy TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMehmet Ünlüsoy Doğum TarihiİrtibatMehmet Ünlüsoy Tedavi OlanlarSağlıkMehmet Ünlüsoy ÖzgeçmişMehmet Ünlüsoy BiyografiCerrahisiMehmet Ünlüsoy DoktordurMehmet Ünlüsoy Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMehmet Ünlüsoy TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMehmet Ünlüsoy Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,938 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır