Doktor Bilgileri

Dr. Metin Çitak
Metin ÇITAK (Çorum Aile Hekimi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Metin ÇITAK (Çorum Aile Hekimi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Metin ÇITAK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Metin ÇITAK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Metin ÇITAK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Metin ÇITAK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Metin ÇITAK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Metin ÇITAK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Metin ÇITAK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Metin,  ÇITAK,   ÇorumMetin ÇITAK Muayene ÜcretiMetin ÇITAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMetin ÇITAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMetin ÇITAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMetin ÇITAK Hakkında BilgiYorumlarMetin ÇITAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMetin ÇITAK HakkındaMetin ÇITAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMetin ÇITAK ÖzgeçmişiMetin ÇITAK RandevuMetin ÇITAK MuayenehaneMetin ÇITAK Muayene ÜcretiMetin ÇITAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMetin ÇITAK BulGetirMetin ÇITAK NeredeCep NoMetin ÇITAK UzmanıMetin ÇITAK Özel MuayeneMetin ÇITAK NumarasıMetin ÇITAK Nerede ÇalışıyorMetin ÇITAK GörevliUzmanlıkAileMetin ÇITAK ŞikayetMetin ÇITAK ÖneriMetin ÇITAK EleştiriHastalıklarıYorumlarMetin ÇITAK KimdirSekreterHemşireMetin ÇITAK Yeni BilgileriMetin ÇITAK Hakkında BilgiCerrahHekimMetin ÇITAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMetin ÇITAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMetin ÇITAK Doğum TarihiİrtibatMetin ÇITAK Tedavi OlanlarSağlıkMetin ÇITAK ÖzgeçmişMetin ÇITAK BiyografiCerrahisiMetin ÇITAK DoktordurMetin ÇITAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMetin ÇITAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMetin ÇITAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,239 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır