Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sibel Yilmaz
SİBEL YILMAZ (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SİBEL YILMAZ (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SİBEL YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SİBEL YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SİBEL YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SİBEL YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SİBEL YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SİBEL YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SİBEL YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SİBEL,  YILMAZ,   ÇorumSİBEL YILMAZ Muayene ÜcretiSİBEL YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSİBEL YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSİBEL YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSİBEL YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarSİBEL YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSİBEL YILMAZ HakkındaSİBEL YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSİBEL YILMAZ ÖzgeçmişiSİBEL YILMAZ RandevuSİBEL YILMAZ MuayenehaneSİBEL YILMAZ Muayene ÜcretiSİBEL YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSİBEL YILMAZ BulGetirSİBEL YILMAZ NeredeCep NoSİBEL YILMAZ UzmanıSİBEL YILMAZ Özel MuayeneSİBEL YILMAZ NumarasıSİBEL YILMAZ Nerede ÇalışıyorSİBEL YILMAZ GörevliUzmanlıkAileSİBEL YILMAZ ŞikayetSİBEL YILMAZ ÖneriSİBEL YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarSİBEL YILMAZ KimdirSekreterHemşireSİBEL YILMAZ Yeni BilgileriSİBEL YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimSİBEL YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSİBEL YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSİBEL YILMAZ Doğum TarihiİrtibatSİBEL YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkSİBEL YILMAZ ÖzgeçmişSİBEL YILMAZ BiyografiCerrahisiSİBEL YILMAZ DoktordurSİBEL YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSİBEL YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSİBEL YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 60,317 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır