Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Levent Kayaalp
LEVENT KAYAALP (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor LEVENT KAYAALP (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. LEVENT KAYAALP hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. LEVENT KAYAALP iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor LEVENT KAYAALP ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor LEVENT KAYAALP ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor LEVENT KAYAALP ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor LEVENT KAYAALP ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor LEVENT KAYAALP ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.LEVENT,  KAYAALP,   ÇorumLEVENT KAYAALP Muayene ÜcretiLEVENT KAYAALP Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerLEVENT KAYAALP Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriLEVENT KAYAALP ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarLEVENT KAYAALP Hakkında BilgiYorumlarLEVENT KAYAALP KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiLEVENT KAYAALP HakkındaLEVENT KAYAALP Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıLEVENT KAYAALP ÖzgeçmişiLEVENT KAYAALP RandevuLEVENT KAYAALP MuayenehaneLEVENT KAYAALP Muayene ÜcretiLEVENT KAYAALP ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraLEVENT KAYAALP BulGetirLEVENT KAYAALP NeredeCep NoLEVENT KAYAALP UzmanıLEVENT KAYAALP Özel MuayeneLEVENT KAYAALP NumarasıLEVENT KAYAALP Nerede ÇalışıyorLEVENT KAYAALP GörevliUzmanlıkAileLEVENT KAYAALP ŞikayetLEVENT KAYAALP ÖneriLEVENT KAYAALP EleştiriHastalıklarıYorumlarLEVENT KAYAALP KimdirSekreterHemşireLEVENT KAYAALP Yeni BilgileriLEVENT KAYAALP Hakkında BilgiCerrahHekimLEVENT KAYAALP AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikLEVENT KAYAALP TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviLEVENT KAYAALP Doğum TarihiİrtibatLEVENT KAYAALP Tedavi OlanlarSağlıkLEVENT KAYAALP ÖzgeçmişLEVENT KAYAALP BiyografiCerrahisiLEVENT KAYAALP DoktordurLEVENT KAYAALP Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıLEVENT KAYAALP TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirLEVENT KAYAALP Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 51,114 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır