Doktor Bilgileri

Dr. Yusuf Selçuk
YUSUF SELÇUK (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YUSUF SELÇUK (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. YUSUF SELÇUK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. YUSUF SELÇUK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YUSUF SELÇUK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YUSUF SELÇUK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YUSUF SELÇUK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YUSUF SELÇUK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YUSUF SELÇUK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.YUSUF,  SELÇUK,   ÇorumYUSUF SELÇUK Muayene ÜcretiYUSUF SELÇUK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYUSUF SELÇUK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYUSUF SELÇUK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYUSUF SELÇUK Hakkında BilgiYorumlarYUSUF SELÇUK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYUSUF SELÇUK HakkındaYUSUF SELÇUK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYUSUF SELÇUK ÖzgeçmişiYUSUF SELÇUK RandevuYUSUF SELÇUK MuayenehaneYUSUF SELÇUK Muayene ÜcretiYUSUF SELÇUK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYUSUF SELÇUK BulGetirYUSUF SELÇUK NeredeCep NoYUSUF SELÇUK UzmanıYUSUF SELÇUK Özel MuayeneYUSUF SELÇUK NumarasıYUSUF SELÇUK Nerede ÇalışıyorYUSUF SELÇUK GörevliUzmanlıkAileYUSUF SELÇUK ŞikayetYUSUF SELÇUK ÖneriYUSUF SELÇUK EleştiriHastalıklarıYorumlarYUSUF SELÇUK KimdirSekreterHemşireYUSUF SELÇUK Yeni BilgileriYUSUF SELÇUK Hakkında BilgiCerrahHekimYUSUF SELÇUK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYUSUF SELÇUK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYUSUF SELÇUK Doğum TarihiİrtibatYUSUF SELÇUK Tedavi OlanlarSağlıkYUSUF SELÇUK ÖzgeçmişYUSUF SELÇUK BiyografiCerrahisiYUSUF SELÇUK DoktordurYUSUF SELÇUK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYUSUF SELÇUK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYUSUF SELÇUK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,106 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır