Doktor Bilgileri

Dr. Yasin Cengiz
YASİN CENGİZ (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YASİN CENGİZ (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. YASİN CENGİZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. YASİN CENGİZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.YASİN,  CENGİZ,   ÇorumYASİN CENGİZ Muayene ÜcretiYASİN CENGİZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYASİN CENGİZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYASİN CENGİZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYASİN CENGİZ Hakkında BilgiYorumlarYASİN CENGİZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYASİN CENGİZ HakkındaYASİN CENGİZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYASİN CENGİZ ÖzgeçmişiYASİN CENGİZ RandevuYASİN CENGİZ MuayenehaneYASİN CENGİZ Muayene ÜcretiYASİN CENGİZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYASİN CENGİZ BulGetirYASİN CENGİZ NeredeCep NoYASİN CENGİZ UzmanıYASİN CENGİZ Özel MuayeneYASİN CENGİZ NumarasıYASİN CENGİZ Nerede ÇalışıyorYASİN CENGİZ GörevliUzmanlıkAileYASİN CENGİZ ŞikayetYASİN CENGİZ ÖneriYASİN CENGİZ EleştiriHastalıklarıYorumlarYASİN CENGİZ KimdirSekreterHemşireYASİN CENGİZ Yeni BilgileriYASİN CENGİZ Hakkında BilgiCerrahHekimYASİN CENGİZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYASİN CENGİZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYASİN CENGİZ Doğum TarihiİrtibatYASİN CENGİZ Tedavi OlanlarSağlıkYASİN CENGİZ ÖzgeçmişYASİN CENGİZ BiyografiCerrahisiYASİN CENGİZ DoktordurYASİN CENGİZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYASİN CENGİZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYASİN CENGİZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiSaridede,  Mahallesi,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 461 2277
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19.429 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Dünya nüfusunun yaklaşık %80'ninde diş çürüğü vardır ve 64-74 yaş arasında olanların %30'unda doğal diş bulunmamaktadır. Diş kaybına neden olan diş eti hastalıkları 35-44 yaş arası yetişkinlerin %20'sini etkilemektedir. Sigara kullanımı, yetersiz beslenme, alkol tüketimi ve ağız hijyenine özen gösterilmemesi diş ve diş eti hastalıklarının başlıca nedenleri arasındadır.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır