Doktor Bilgileri

Dr. Vedat Yardimci
VEDAT YARDIMCI (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor VEDAT YARDIMCI (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. VEDAT YARDIMCI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. VEDAT YARDIMCI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor VEDAT YARDIMCI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor VEDAT YARDIMCI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor VEDAT YARDIMCI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor VEDAT YARDIMCI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor VEDAT YARDIMCI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.VEDAT,  YARDIMCI,   ÇorumVEDAT YARDIMCI Muayene ÜcretiVEDAT YARDIMCI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerVEDAT YARDIMCI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriVEDAT YARDIMCI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarVEDAT YARDIMCI Hakkında BilgiYorumlarVEDAT YARDIMCI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiVEDAT YARDIMCI HakkındaVEDAT YARDIMCI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıVEDAT YARDIMCI ÖzgeçmişiVEDAT YARDIMCI RandevuVEDAT YARDIMCI MuayenehaneVEDAT YARDIMCI Muayene ÜcretiVEDAT YARDIMCI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraVEDAT YARDIMCI BulGetirVEDAT YARDIMCI NeredeCep NoVEDAT YARDIMCI UzmanıVEDAT YARDIMCI Özel MuayeneVEDAT YARDIMCI NumarasıVEDAT YARDIMCI Nerede ÇalışıyorVEDAT YARDIMCI GörevliUzmanlıkAileVEDAT YARDIMCI ŞikayetVEDAT YARDIMCI ÖneriVEDAT YARDIMCI EleştiriHastalıklarıYorumlarVEDAT YARDIMCI KimdirSekreterHemşireVEDAT YARDIMCI Yeni BilgileriVEDAT YARDIMCI Hakkında BilgiCerrahHekimVEDAT YARDIMCI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikVEDAT YARDIMCI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviVEDAT YARDIMCI Doğum TarihiİrtibatVEDAT YARDIMCI Tedavi OlanlarSağlıkVEDAT YARDIMCI ÖzgeçmişVEDAT YARDIMCI BiyografiCerrahisiVEDAT YARDIMCI DoktordurVEDAT YARDIMCI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıVEDAT YARDIMCI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirVEDAT YARDIMCI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,864 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır