Doktor Bilgileri

Dr. Vedat Aslihak
VEDAT ASLIHAK (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor VEDAT ASLIHAK (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. VEDAT ASLIHAK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. VEDAT ASLIHAK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.VEDAT,  ASLIHAK,   ÇorumVEDAT ASLIHAK Muayene ÜcretiVEDAT ASLIHAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerVEDAT ASLIHAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriVEDAT ASLIHAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarVEDAT ASLIHAK Hakkında BilgiYorumlarVEDAT ASLIHAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiVEDAT ASLIHAK HakkındaVEDAT ASLIHAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıVEDAT ASLIHAK ÖzgeçmişiVEDAT ASLIHAK RandevuVEDAT ASLIHAK MuayenehaneVEDAT ASLIHAK Muayene ÜcretiVEDAT ASLIHAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraVEDAT ASLIHAK BulGetirVEDAT ASLIHAK NeredeCep NoVEDAT ASLIHAK UzmanıVEDAT ASLIHAK Özel MuayeneVEDAT ASLIHAK NumarasıVEDAT ASLIHAK Nerede ÇalışıyorVEDAT ASLIHAK GörevliUzmanlıkAileVEDAT ASLIHAK ŞikayetVEDAT ASLIHAK ÖneriVEDAT ASLIHAK EleştiriHastalıklarıYorumlarVEDAT ASLIHAK KimdirSekreterHemşireVEDAT ASLIHAK Yeni BilgileriVEDAT ASLIHAK Hakkında BilgiCerrahHekimVEDAT ASLIHAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikVEDAT ASLIHAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviVEDAT ASLIHAK Doğum TarihiİrtibatVEDAT ASLIHAK Tedavi OlanlarSağlıkVEDAT ASLIHAK ÖzgeçmişVEDAT ASLIHAK BiyografiCerrahisiVEDAT ASLIHAK DoktordurVEDAT ASLIHAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıVEDAT ASLIHAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirVEDAT ASLIHAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiBahçelievler,  Mahallesi,  Maersoy,  Caddesi,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 221 6047
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31.166 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Parmak izleri gibi dil izlerinin de her insan için benzersiz olduğunu


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır