Doktor Bilgileri

Dr. Ümit Uysal
ÜMİT UYSAL (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÜMİT UYSAL (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÜMİT UYSAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÜMİT UYSAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÜMİT UYSAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÜMİT UYSAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÜMİT UYSAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÜMİT UYSAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÜMİT UYSAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÜMİT,  UYSAL,   ÇorumÜMİT UYSAL Muayene ÜcretiÜMİT UYSAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÜMİT UYSAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÜMİT UYSAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÜMİT UYSAL Hakkında BilgiYorumlarÜMİT UYSAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÜMİT UYSAL HakkındaÜMİT UYSAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÜMİT UYSAL ÖzgeçmişiÜMİT UYSAL RandevuÜMİT UYSAL MuayenehaneÜMİT UYSAL Muayene ÜcretiÜMİT UYSAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÜMİT UYSAL BulGetirÜMİT UYSAL NeredeCep NoÜMİT UYSAL UzmanıÜMİT UYSAL Özel MuayeneÜMİT UYSAL NumarasıÜMİT UYSAL Nerede ÇalışıyorÜMİT UYSAL GörevliUzmanlıkAileÜMİT UYSAL ŞikayetÜMİT UYSAL ÖneriÜMİT UYSAL EleştiriHastalıklarıYorumlarÜMİT UYSAL KimdirSekreterHemşireÜMİT UYSAL Yeni BilgileriÜMİT UYSAL Hakkında BilgiCerrahHekimÜMİT UYSAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÜMİT UYSAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÜMİT UYSAL Doğum TarihiİrtibatÜMİT UYSAL Tedavi OlanlarSağlıkÜMİT UYSAL ÖzgeçmişÜMİT UYSAL BiyografiCerrahisiÜMİT UYSAL DoktordurÜMİT UYSAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÜMİT UYSAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÜMİT UYSAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,352 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır