Doktor Bilgileri

Dr. Ülkü Gültekin
ÜLKÜ GÜLTEKİN (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÜLKÜ GÜLTEKİN (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÜLKÜ GÜLTEKİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÜLKÜ GÜLTEKİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÜLKÜ GÜLTEKİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÜLKÜ GÜLTEKİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÜLKÜ GÜLTEKİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÜLKÜ GÜLTEKİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÜLKÜ GÜLTEKİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÜLKÜ,  GÜLTEKİN,   ÇorumÜLKÜ GÜLTEKİN Muayene ÜcretiÜLKÜ GÜLTEKİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÜLKÜ GÜLTEKİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÜLKÜ GÜLTEKİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÜLKÜ GÜLTEKİN Hakkında BilgiYorumlarÜLKÜ GÜLTEKİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÜLKÜ GÜLTEKİN HakkındaÜLKÜ GÜLTEKİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÜLKÜ GÜLTEKİN ÖzgeçmişiÜLKÜ GÜLTEKİN RandevuÜLKÜ GÜLTEKİN MuayenehaneÜLKÜ GÜLTEKİN Muayene ÜcretiÜLKÜ GÜLTEKİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÜLKÜ GÜLTEKİN BulGetirÜLKÜ GÜLTEKİN NeredeCep NoÜLKÜ GÜLTEKİN UzmanıÜLKÜ GÜLTEKİN Özel MuayeneÜLKÜ GÜLTEKİN NumarasıÜLKÜ GÜLTEKİN Nerede ÇalışıyorÜLKÜ GÜLTEKİN GörevliUzmanlıkAileÜLKÜ GÜLTEKİN ŞikayetÜLKÜ GÜLTEKİN ÖneriÜLKÜ GÜLTEKİN EleştiriHastalıklarıYorumlarÜLKÜ GÜLTEKİN KimdirSekreterHemşireÜLKÜ GÜLTEKİN Yeni BilgileriÜLKÜ GÜLTEKİN Hakkında BilgiCerrahHekimÜLKÜ GÜLTEKİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÜLKÜ GÜLTEKİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÜLKÜ GÜLTEKİN Doğum TarihiİrtibatÜLKÜ GÜLTEKİN Tedavi OlanlarSağlıkÜLKÜ GÜLTEKİN ÖzgeçmişÜLKÜ GÜLTEKİN BiyografiCerrahisiÜLKÜ GÜLTEKİN DoktordurÜLKÜ GÜLTEKİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÜLKÜ GÜLTEKİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÜLKÜ GÜLTEKİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiMeydan,  Mahallesi,  Sağlik,  Ocaği,  Sokak,  İskilip,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 511 6031
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 2.112 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır