Doktor Bilgileri

Dr. Tuncay Bolat
TUNCAY BOLAT (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TUNCAY BOLAT (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. TUNCAY BOLAT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. TUNCAY BOLAT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TUNCAY BOLAT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TUNCAY BOLAT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TUNCAY BOLAT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TUNCAY BOLAT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TUNCAY BOLAT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.TUNCAY,  BOLAT,   ÇorumTUNCAY BOLAT Muayene ÜcretiTUNCAY BOLAT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTUNCAY BOLAT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTUNCAY BOLAT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTUNCAY BOLAT Hakkında BilgiYorumlarTUNCAY BOLAT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTUNCAY BOLAT HakkındaTUNCAY BOLAT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTUNCAY BOLAT ÖzgeçmişiTUNCAY BOLAT RandevuTUNCAY BOLAT MuayenehaneTUNCAY BOLAT Muayene ÜcretiTUNCAY BOLAT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTUNCAY BOLAT BulGetirTUNCAY BOLAT NeredeCep NoTUNCAY BOLAT UzmanıTUNCAY BOLAT Özel MuayeneTUNCAY BOLAT NumarasıTUNCAY BOLAT Nerede ÇalışıyorTUNCAY BOLAT GörevliUzmanlıkAileTUNCAY BOLAT ŞikayetTUNCAY BOLAT ÖneriTUNCAY BOLAT EleştiriHastalıklarıYorumlarTUNCAY BOLAT KimdirSekreterHemşireTUNCAY BOLAT Yeni BilgileriTUNCAY BOLAT Hakkında BilgiCerrahHekimTUNCAY BOLAT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTUNCAY BOLAT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTUNCAY BOLAT Doğum TarihiİrtibatTUNCAY BOLAT Tedavi OlanlarSağlıkTUNCAY BOLAT ÖzgeçmişTUNCAY BOLAT BiyografiCerrahisiTUNCAY BOLAT DoktordurTUNCAY BOLAT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTUNCAY BOLAT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTUNCAY BOLAT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiGürpinar,  Mahallesi,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 311 4998
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 13.707 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır