Doktor Bilgileri

Dr. Şerafettin Boyaci
ŞERAFETTİN BOYACI (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞERAFETTİN BOYACI (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ŞERAFETTİN BOYACI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ŞERAFETTİN BOYACI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞERAFETTİN BOYACI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞERAFETTİN BOYACI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞERAFETTİN BOYACI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞERAFETTİN BOYACI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞERAFETTİN BOYACI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ŞERAFETTİN,  BOYACI,   ÇorumŞERAFETTİN BOYACI Muayene ÜcretiŞERAFETTİN BOYACI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞERAFETTİN BOYACI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞERAFETTİN BOYACI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞERAFETTİN BOYACI Hakkında BilgiYorumlarŞERAFETTİN BOYACI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞERAFETTİN BOYACI HakkındaŞERAFETTİN BOYACI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞERAFETTİN BOYACI ÖzgeçmişiŞERAFETTİN BOYACI RandevuŞERAFETTİN BOYACI MuayenehaneŞERAFETTİN BOYACI Muayene ÜcretiŞERAFETTİN BOYACI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞERAFETTİN BOYACI BulGetirŞERAFETTİN BOYACI NeredeCep NoŞERAFETTİN BOYACI UzmanıŞERAFETTİN BOYACI Özel MuayeneŞERAFETTİN BOYACI NumarasıŞERAFETTİN BOYACI Nerede ÇalışıyorŞERAFETTİN BOYACI GörevliUzmanlıkAileŞERAFETTİN BOYACI ŞikayetŞERAFETTİN BOYACI ÖneriŞERAFETTİN BOYACI EleştiriHastalıklarıYorumlarŞERAFETTİN BOYACI KimdirSekreterHemşireŞERAFETTİN BOYACI Yeni BilgileriŞERAFETTİN BOYACI Hakkında BilgiCerrahHekimŞERAFETTİN BOYACI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞERAFETTİN BOYACI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞERAFETTİN BOYACI Doğum TarihiİrtibatŞERAFETTİN BOYACI Tedavi OlanlarSağlıkŞERAFETTİN BOYACI ÖzgeçmişŞERAFETTİN BOYACI BiyografiCerrahisiŞERAFETTİN BOYACI DoktordurŞERAFETTİN BOYACI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞERAFETTİN BOYACI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞERAFETTİN BOYACI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18,320 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır