Doktor Bilgileri

Dr. Songül Kermen
SONGÜL KERMEN (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SONGÜL KERMEN (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SONGÜL KERMEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SONGÜL KERMEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SONGÜL KERMEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SONGÜL KERMEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SONGÜL KERMEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SONGÜL KERMEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SONGÜL KERMEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SONGÜL,  KERMEN,   ÇorumSONGÜL KERMEN Muayene ÜcretiSONGÜL KERMEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSONGÜL KERMEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSONGÜL KERMEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSONGÜL KERMEN Hakkında BilgiYorumlarSONGÜL KERMEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSONGÜL KERMEN HakkındaSONGÜL KERMEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSONGÜL KERMEN ÖzgeçmişiSONGÜL KERMEN RandevuSONGÜL KERMEN MuayenehaneSONGÜL KERMEN Muayene ÜcretiSONGÜL KERMEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSONGÜL KERMEN BulGetirSONGÜL KERMEN NeredeCep NoSONGÜL KERMEN UzmanıSONGÜL KERMEN Özel MuayeneSONGÜL KERMEN NumarasıSONGÜL KERMEN Nerede ÇalışıyorSONGÜL KERMEN GörevliUzmanlıkAileSONGÜL KERMEN ŞikayetSONGÜL KERMEN ÖneriSONGÜL KERMEN EleştiriHastalıklarıYorumlarSONGÜL KERMEN KimdirSekreterHemşireSONGÜL KERMEN Yeni BilgileriSONGÜL KERMEN Hakkında BilgiCerrahHekimSONGÜL KERMEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSONGÜL KERMEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSONGÜL KERMEN Doğum TarihiİrtibatSONGÜL KERMEN Tedavi OlanlarSağlıkSONGÜL KERMEN ÖzgeçmişSONGÜL KERMEN BiyografiCerrahisiSONGÜL KERMEN DoktordurSONGÜL KERMEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSONGÜL KERMEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSONGÜL KERMEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,727 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır