Doktor Bilgileri

Dr. Sibel Sari Kuyumcu
SİBEL SARI KUYUMCU (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SİBEL SARI KUYUMCU (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SİBEL SARI KUYUMCU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SİBEL SARI KUYUMCU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SİBEL SARI KUYUMCU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SİBEL SARI KUYUMCU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SİBEL SARI KUYUMCU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SİBEL SARI KUYUMCU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SİBEL SARI KUYUMCU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SİBEL,  SARI,  KUYUMCU,   ÇorumSİBEL SARI KUYUMCU Muayene ÜcretiSİBEL SARI KUYUMCU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSİBEL SARI KUYUMCU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSİBEL SARI KUYUMCU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSİBEL SARI KUYUMCU Hakkında BilgiYorumlarSİBEL SARI KUYUMCU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSİBEL SARI KUYUMCU HakkındaSİBEL SARI KUYUMCU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSİBEL SARI KUYUMCU ÖzgeçmişiSİBEL SARI KUYUMCU RandevuSİBEL SARI KUYUMCU MuayenehaneSİBEL SARI KUYUMCU Muayene ÜcretiSİBEL SARI KUYUMCU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSİBEL SARI KUYUMCU BulGetirSİBEL SARI KUYUMCU NeredeCep NoSİBEL SARI KUYUMCU UzmanıSİBEL SARI KUYUMCU Özel MuayeneSİBEL SARI KUYUMCU NumarasıSİBEL SARI KUYUMCU Nerede ÇalışıyorSİBEL SARI KUYUMCU GörevliUzmanlıkAileSİBEL SARI KUYUMCU ŞikayetSİBEL SARI KUYUMCU ÖneriSİBEL SARI KUYUMCU EleştiriHastalıklarıYorumlarSİBEL SARI KUYUMCU KimdirSekreterHemşireSİBEL SARI KUYUMCU Yeni BilgileriSİBEL SARI KUYUMCU Hakkında BilgiCerrahHekimSİBEL SARI KUYUMCU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSİBEL SARI KUYUMCU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSİBEL SARI KUYUMCU Doğum TarihiİrtibatSİBEL SARI KUYUMCU Tedavi OlanlarSağlıkSİBEL SARI KUYUMCU ÖzgeçmişSİBEL SARI KUYUMCU BiyografiCerrahisiSİBEL SARI KUYUMCU DoktordurSİBEL SARI KUYUMCU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSİBEL SARI KUYUMCU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSİBEL SARI KUYUMCU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 17,637 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır