Doktor Bilgileri

Dr. Sevinç Keser Yapmiş
SEVİNÇ KESER YAPMIŞ (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEVİNÇ KESER YAPMIŞ (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SEVİNÇ KESER YAPMIŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SEVİNÇ KESER YAPMIŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEVİNÇ KESER YAPMIŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEVİNÇ KESER YAPMIŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEVİNÇ KESER YAPMIŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEVİNÇ KESER YAPMIŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEVİNÇ KESER YAPMIŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SEVİNÇ,  KESER,  YAPMIŞ,   ÇorumSEVİNÇ KESER YAPMIŞ Muayene ÜcretiSEVİNÇ KESER YAPMIŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEVİNÇ KESER YAPMIŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEVİNÇ KESER YAPMIŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEVİNÇ KESER YAPMIŞ Hakkında BilgiYorumlarSEVİNÇ KESER YAPMIŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEVİNÇ KESER YAPMIŞ HakkındaSEVİNÇ KESER YAPMIŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEVİNÇ KESER YAPMIŞ ÖzgeçmişiSEVİNÇ KESER YAPMIŞ RandevuSEVİNÇ KESER YAPMIŞ MuayenehaneSEVİNÇ KESER YAPMIŞ Muayene ÜcretiSEVİNÇ KESER YAPMIŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEVİNÇ KESER YAPMIŞ BulGetirSEVİNÇ KESER YAPMIŞ NeredeCep NoSEVİNÇ KESER YAPMIŞ UzmanıSEVİNÇ KESER YAPMIŞ Özel MuayeneSEVİNÇ KESER YAPMIŞ NumarasıSEVİNÇ KESER YAPMIŞ Nerede ÇalışıyorSEVİNÇ KESER YAPMIŞ GörevliUzmanlıkAileSEVİNÇ KESER YAPMIŞ ŞikayetSEVİNÇ KESER YAPMIŞ ÖneriSEVİNÇ KESER YAPMIŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarSEVİNÇ KESER YAPMIŞ KimdirSekreterHemşireSEVİNÇ KESER YAPMIŞ Yeni BilgileriSEVİNÇ KESER YAPMIŞ Hakkında BilgiCerrahHekimSEVİNÇ KESER YAPMIŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEVİNÇ KESER YAPMIŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEVİNÇ KESER YAPMIŞ Doğum TarihiİrtibatSEVİNÇ KESER YAPMIŞ Tedavi OlanlarSağlıkSEVİNÇ KESER YAPMIŞ ÖzgeçmişSEVİNÇ KESER YAPMIŞ BiyografiCerrahisiSEVİNÇ KESER YAPMIŞ DoktordurSEVİNÇ KESER YAPMIŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEVİNÇ KESER YAPMIŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEVİNÇ KESER YAPMIŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,951 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır