Doktor Bilgileri

Dr. Serdar Tatar
SERDAR TATAR (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SERDAR TATAR (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SERDAR TATAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SERDAR TATAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SERDAR TATAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SERDAR TATAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SERDAR TATAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SERDAR TATAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SERDAR TATAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SERDAR,  TATAR,   ÇorumSERDAR TATAR Muayene ÜcretiSERDAR TATAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSERDAR TATAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSERDAR TATAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSERDAR TATAR Hakkında BilgiYorumlarSERDAR TATAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSERDAR TATAR HakkındaSERDAR TATAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSERDAR TATAR ÖzgeçmişiSERDAR TATAR RandevuSERDAR TATAR MuayenehaneSERDAR TATAR Muayene ÜcretiSERDAR TATAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSERDAR TATAR BulGetirSERDAR TATAR NeredeCep NoSERDAR TATAR UzmanıSERDAR TATAR Özel MuayeneSERDAR TATAR NumarasıSERDAR TATAR Nerede ÇalışıyorSERDAR TATAR GörevliUzmanlıkAileSERDAR TATAR ŞikayetSERDAR TATAR ÖneriSERDAR TATAR EleştiriHastalıklarıYorumlarSERDAR TATAR KimdirSekreterHemşireSERDAR TATAR Yeni BilgileriSERDAR TATAR Hakkında BilgiCerrahHekimSERDAR TATAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSERDAR TATAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSERDAR TATAR Doğum TarihiİrtibatSERDAR TATAR Tedavi OlanlarSağlıkSERDAR TATAR ÖzgeçmişSERDAR TATAR BiyografiCerrahisiSERDAR TATAR DoktordurSERDAR TATAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSERDAR TATAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSERDAR TATAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,342 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır