Doktor Bilgileri

Dr. Saadet Çağlayan
SAADET ÇAĞLAYAN (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SAADET ÇAĞLAYAN (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SAADET ÇAĞLAYAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SAADET ÇAĞLAYAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SAADET ÇAĞLAYAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SAADET ÇAĞLAYAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SAADET ÇAĞLAYAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SAADET ÇAĞLAYAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SAADET ÇAĞLAYAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SAADET,  ÇAĞLAYAN,   ÇorumSAADET ÇAĞLAYAN Muayene ÜcretiSAADET ÇAĞLAYAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSAADET ÇAĞLAYAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSAADET ÇAĞLAYAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSAADET ÇAĞLAYAN Hakkında BilgiYorumlarSAADET ÇAĞLAYAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSAADET ÇAĞLAYAN HakkındaSAADET ÇAĞLAYAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSAADET ÇAĞLAYAN ÖzgeçmişiSAADET ÇAĞLAYAN RandevuSAADET ÇAĞLAYAN MuayenehaneSAADET ÇAĞLAYAN Muayene ÜcretiSAADET ÇAĞLAYAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSAADET ÇAĞLAYAN BulGetirSAADET ÇAĞLAYAN NeredeCep NoSAADET ÇAĞLAYAN UzmanıSAADET ÇAĞLAYAN Özel MuayeneSAADET ÇAĞLAYAN NumarasıSAADET ÇAĞLAYAN Nerede ÇalışıyorSAADET ÇAĞLAYAN GörevliUzmanlıkAileSAADET ÇAĞLAYAN ŞikayetSAADET ÇAĞLAYAN ÖneriSAADET ÇAĞLAYAN EleştiriHastalıklarıYorumlarSAADET ÇAĞLAYAN KimdirSekreterHemşireSAADET ÇAĞLAYAN Yeni BilgileriSAADET ÇAĞLAYAN Hakkında BilgiCerrahHekimSAADET ÇAĞLAYAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSAADET ÇAĞLAYAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSAADET ÇAĞLAYAN Doğum TarihiİrtibatSAADET ÇAĞLAYAN Tedavi OlanlarSağlıkSAADET ÇAĞLAYAN ÖzgeçmişSAADET ÇAĞLAYAN BiyografiCerrahisiSAADET ÇAĞLAYAN DoktordurSAADET ÇAĞLAYAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSAADET ÇAĞLAYAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSAADET ÇAĞLAYAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,118 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır