Doktor Bilgileri

Dr. Onur Akça
ONUR AKÇA (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ONUR AKÇA (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ONUR AKÇA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ONUR AKÇA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ONUR AKÇA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ONUR AKÇA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ONUR AKÇA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ONUR AKÇA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ONUR AKÇA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ONUR,  AKÇA,   ÇorumONUR AKÇA Muayene ÜcretiONUR AKÇA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerONUR AKÇA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriONUR AKÇA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarONUR AKÇA Hakkında BilgiYorumlarONUR AKÇA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiONUR AKÇA HakkındaONUR AKÇA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıONUR AKÇA ÖzgeçmişiONUR AKÇA RandevuONUR AKÇA MuayenehaneONUR AKÇA Muayene ÜcretiONUR AKÇA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraONUR AKÇA BulGetirONUR AKÇA NeredeCep NoONUR AKÇA UzmanıONUR AKÇA Özel MuayeneONUR AKÇA NumarasıONUR AKÇA Nerede ÇalışıyorONUR AKÇA GörevliUzmanlıkAileONUR AKÇA ŞikayetONUR AKÇA ÖneriONUR AKÇA EleştiriHastalıklarıYorumlarONUR AKÇA KimdirSekreterHemşireONUR AKÇA Yeni BilgileriONUR AKÇA Hakkında BilgiCerrahHekimONUR AKÇA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikONUR AKÇA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviONUR AKÇA Doğum TarihiİrtibatONUR AKÇA Tedavi OlanlarSağlıkONUR AKÇA ÖzgeçmişONUR AKÇA BiyografiCerrahisiONUR AKÇA DoktordurONUR AKÇA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıONUR AKÇA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirONUR AKÇA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,669 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır