Doktor Bilgileri

Dr. Neslihan Akkuş Hüsülüoğullari
NESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NESLİHAN,  AKKUŞ,  HÜSÜLÜOĞULLARI,   ÇorumNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI Muayene ÜcretiNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI Hakkında BilgiYorumlarNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI HakkındaNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI ÖzgeçmişiNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI RandevuNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI MuayenehaneNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI Muayene ÜcretiNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI BulGetirNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI NeredeCep NoNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI UzmanıNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI Özel MuayeneNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI NumarasıNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI Nerede ÇalışıyorNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI GörevliUzmanlıkAileNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI ŞikayetNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI ÖneriNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI EleştiriHastalıklarıYorumlarNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI KimdirSekreterHemşireNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI Yeni BilgileriNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI Hakkında BilgiCerrahHekimNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI Doğum TarihiİrtibatNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI Tedavi OlanlarSağlıkNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI ÖzgeçmişNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI BiyografiCerrahisiNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI DoktordurNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNESLİHAN AKKUŞ HÜSÜLÜOĞULLARI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18,816 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır