Doktor Bilgileri

Dr. Muzaffer Aymergen
MUZAFFER AYMERGEN (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUZAFFER AYMERGEN (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MUZAFFER AYMERGEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MUZAFFER AYMERGEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MUZAFFER,  AYMERGEN,   ÇorumMUZAFFER AYMERGEN Muayene ÜcretiMUZAFFER AYMERGEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUZAFFER AYMERGEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUZAFFER AYMERGEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUZAFFER AYMERGEN Hakkında BilgiYorumlarMUZAFFER AYMERGEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUZAFFER AYMERGEN HakkındaMUZAFFER AYMERGEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUZAFFER AYMERGEN ÖzgeçmişiMUZAFFER AYMERGEN RandevuMUZAFFER AYMERGEN MuayenehaneMUZAFFER AYMERGEN Muayene ÜcretiMUZAFFER AYMERGEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUZAFFER AYMERGEN BulGetirMUZAFFER AYMERGEN NeredeCep NoMUZAFFER AYMERGEN UzmanıMUZAFFER AYMERGEN Özel MuayeneMUZAFFER AYMERGEN NumarasıMUZAFFER AYMERGEN Nerede ÇalışıyorMUZAFFER AYMERGEN GörevliUzmanlıkAileMUZAFFER AYMERGEN ŞikayetMUZAFFER AYMERGEN ÖneriMUZAFFER AYMERGEN EleştiriHastalıklarıYorumlarMUZAFFER AYMERGEN KimdirSekreterHemşireMUZAFFER AYMERGEN Yeni BilgileriMUZAFFER AYMERGEN Hakkında BilgiCerrahHekimMUZAFFER AYMERGEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUZAFFER AYMERGEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUZAFFER AYMERGEN Doğum TarihiİrtibatMUZAFFER AYMERGEN Tedavi OlanlarSağlıkMUZAFFER AYMERGEN ÖzgeçmişMUZAFFER AYMERGEN BiyografiCerrahisiMUZAFFER AYMERGEN DoktordurMUZAFFER AYMERGEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUZAFFER AYMERGEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUZAFFER AYMERGEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiBahabey,  Caddesi,  No:109,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 221 2182
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36.893 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

1 saat süreyle kulaklıkla birşey dinlemenin kulaktaki bakteri sayısını %700 arttırdığını


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır