Doktor Bilgileri

Dr. Mustafa Küçüktakka
MUSTAFA KÜÇÜKTAKKA (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA KÜÇÜKTAKKA (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MUSTAFA KÜÇÜKTAKKA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MUSTAFA KÜÇÜKTAKKA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUSTAFA KÜÇÜKTAKKA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUSTAFA KÜÇÜKTAKKA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUSTAFA KÜÇÜKTAKKA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUSTAFA KÜÇÜKTAKKA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUSTAFA KÜÇÜKTAKKA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MUSTAFA,  KÜÇÜKTAKKA,   ÇorumMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA Muayene ÜcretiMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA HakkındaMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA ÖzgeçmişiMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA RandevuMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA MuayenehaneMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA Muayene ÜcretiMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA BulGetirMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA NeredeCep NoMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA UzmanıMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA Özel MuayeneMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA NumarasıMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA Nerede ÇalışıyorMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA ŞikayetMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA ÖneriMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA KimdirSekreterHemşireMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA Yeni BilgileriMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA ÖzgeçmişMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA BiyografiCerrahisiMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA DoktordurMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA KÜÇÜKTAKKA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,479 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır