Doktor Bilgileri

Dr. Mustafa Azak
MUSTAFA AZAK (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA AZAK (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MUSTAFA AZAK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MUSTAFA AZAK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MUSTAFA,  AZAK,   ÇorumMUSTAFA AZAK Muayene ÜcretiMUSTAFA AZAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA AZAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA AZAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA AZAK Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA AZAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA AZAK HakkındaMUSTAFA AZAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA AZAK ÖzgeçmişiMUSTAFA AZAK RandevuMUSTAFA AZAK MuayenehaneMUSTAFA AZAK Muayene ÜcretiMUSTAFA AZAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA AZAK BulGetirMUSTAFA AZAK NeredeCep NoMUSTAFA AZAK UzmanıMUSTAFA AZAK Özel MuayeneMUSTAFA AZAK NumarasıMUSTAFA AZAK Nerede ÇalışıyorMUSTAFA AZAK GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA AZAK ŞikayetMUSTAFA AZAK ÖneriMUSTAFA AZAK EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA AZAK KimdirSekreterHemşireMUSTAFA AZAK Yeni BilgileriMUSTAFA AZAK Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA AZAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA AZAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA AZAK Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA AZAK Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA AZAK ÖzgeçmişMUSTAFA AZAK BiyografiCerrahisiMUSTAFA AZAK DoktordurMUSTAFA AZAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA AZAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA AZAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiMimarsinan,  Mahallesi,  5,  Caddesi,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 234 7979
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 11.862 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Eğer çok şiddetli hapşırırsan, kaburgalarından birini kırabileceğini


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır