Doktor Bilgileri

Dr. Murathan Şimşek
MURATHAN ŞİMŞEK (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MURATHAN ŞİMŞEK (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MURATHAN ŞİMŞEK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MURATHAN ŞİMŞEK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MURATHAN ŞİMŞEK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MURATHAN ŞİMŞEK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MURATHAN ŞİMŞEK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MURATHAN ŞİMŞEK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MURATHAN ŞİMŞEK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MURATHAN,  ŞİMŞEK,   ÇorumMURATHAN ŞİMŞEK Muayene ÜcretiMURATHAN ŞİMŞEK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMURATHAN ŞİMŞEK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMURATHAN ŞİMŞEK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMURATHAN ŞİMŞEK Hakkında BilgiYorumlarMURATHAN ŞİMŞEK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMURATHAN ŞİMŞEK HakkındaMURATHAN ŞİMŞEK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMURATHAN ŞİMŞEK ÖzgeçmişiMURATHAN ŞİMŞEK RandevuMURATHAN ŞİMŞEK MuayenehaneMURATHAN ŞİMŞEK Muayene ÜcretiMURATHAN ŞİMŞEK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMURATHAN ŞİMŞEK BulGetirMURATHAN ŞİMŞEK NeredeCep NoMURATHAN ŞİMŞEK UzmanıMURATHAN ŞİMŞEK Özel MuayeneMURATHAN ŞİMŞEK NumarasıMURATHAN ŞİMŞEK Nerede ÇalışıyorMURATHAN ŞİMŞEK GörevliUzmanlıkAileMURATHAN ŞİMŞEK ŞikayetMURATHAN ŞİMŞEK ÖneriMURATHAN ŞİMŞEK EleştiriHastalıklarıYorumlarMURATHAN ŞİMŞEK KimdirSekreterHemşireMURATHAN ŞİMŞEK Yeni BilgileriMURATHAN ŞİMŞEK Hakkında BilgiCerrahHekimMURATHAN ŞİMŞEK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMURATHAN ŞİMŞEK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMURATHAN ŞİMŞEK Doğum TarihiİrtibatMURATHAN ŞİMŞEK Tedavi OlanlarSağlıkMURATHAN ŞİMŞEK ÖzgeçmişMURATHAN ŞİMŞEK BiyografiCerrahisiMURATHAN ŞİMŞEK DoktordurMURATHAN ŞİMŞEK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMURATHAN ŞİMŞEK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMURATHAN ŞİMŞEK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,660 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır