Doktor Bilgileri

Dr. Murat Adigüzel
MURAT ADIGÜZEL (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MURAT ADIGÜZEL (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MURAT ADIGÜZEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MURAT ADIGÜZEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MURAT,  ADIGÜZEL,   ÇorumMURAT ADIGÜZEL Muayene ÜcretiMURAT ADIGÜZEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMURAT ADIGÜZEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMURAT ADIGÜZEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMURAT ADIGÜZEL Hakkında BilgiYorumlarMURAT ADIGÜZEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMURAT ADIGÜZEL HakkındaMURAT ADIGÜZEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMURAT ADIGÜZEL ÖzgeçmişiMURAT ADIGÜZEL RandevuMURAT ADIGÜZEL MuayenehaneMURAT ADIGÜZEL Muayene ÜcretiMURAT ADIGÜZEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMURAT ADIGÜZEL BulGetirMURAT ADIGÜZEL NeredeCep NoMURAT ADIGÜZEL UzmanıMURAT ADIGÜZEL Özel MuayeneMURAT ADIGÜZEL NumarasıMURAT ADIGÜZEL Nerede ÇalışıyorMURAT ADIGÜZEL GörevliUzmanlıkAileMURAT ADIGÜZEL ŞikayetMURAT ADIGÜZEL ÖneriMURAT ADIGÜZEL EleştiriHastalıklarıYorumlarMURAT ADIGÜZEL KimdirSekreterHemşireMURAT ADIGÜZEL Yeni BilgileriMURAT ADIGÜZEL Hakkında BilgiCerrahHekimMURAT ADIGÜZEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMURAT ADIGÜZEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMURAT ADIGÜZEL Doğum TarihiİrtibatMURAT ADIGÜZEL Tedavi OlanlarSağlıkMURAT ADIGÜZEL ÖzgeçmişMURAT ADIGÜZEL BiyografiCerrahisiMURAT ADIGÜZEL DoktordurMURAT ADIGÜZEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMURAT ADIGÜZEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMURAT ADIGÜZEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiUlukavak,  Mahallesi,  Tarakçi,  Sokak,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 226 3939
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 6.929 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Normal bir vücut ısısı ile insanın dayanabileceği en sıcak suyun ısısı 110°Cdir.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır