Doktor Bilgileri

Dr. Muhterem Güleç
MUHTEREM GÜLEÇ (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUHTEREM GÜLEÇ (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MUHTEREM GÜLEÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MUHTEREM GÜLEÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUHTEREM GÜLEÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUHTEREM GÜLEÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUHTEREM GÜLEÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUHTEREM GÜLEÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUHTEREM GÜLEÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.





TAGLAR: Dr.MUHTEREM,  GÜLEÇ,   ÇorumMUHTEREM GÜLEÇ Muayene ÜcretiMUHTEREM GÜLEÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUHTEREM GÜLEÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUHTEREM GÜLEÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUHTEREM GÜLEÇ Hakkında BilgiYorumlarMUHTEREM GÜLEÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUHTEREM GÜLEÇ HakkındaMUHTEREM GÜLEÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUHTEREM GÜLEÇ ÖzgeçmişiMUHTEREM GÜLEÇ RandevuMUHTEREM GÜLEÇ MuayenehaneMUHTEREM GÜLEÇ Muayene ÜcretiMUHTEREM GÜLEÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUHTEREM GÜLEÇ BulGetirMUHTEREM GÜLEÇ NeredeCep NoMUHTEREM GÜLEÇ UzmanıMUHTEREM GÜLEÇ Özel MuayeneMUHTEREM GÜLEÇ NumarasıMUHTEREM GÜLEÇ Nerede ÇalışıyorMUHTEREM GÜLEÇ GörevliUzmanlıkAileMUHTEREM GÜLEÇ ŞikayetMUHTEREM GÜLEÇ ÖneriMUHTEREM GÜLEÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarMUHTEREM GÜLEÇ KimdirSekreterHemşireMUHTEREM GÜLEÇ Yeni BilgileriMUHTEREM GÜLEÇ Hakkında BilgiCerrahHekimMUHTEREM GÜLEÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUHTEREM GÜLEÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUHTEREM GÜLEÇ Doğum TarihiİrtibatMUHTEREM GÜLEÇ Tedavi OlanlarSağlıkMUHTEREM GÜLEÇ ÖzgeçmişMUHTEREM GÜLEÇ BiyografiCerrahisiMUHTEREM GÜLEÇ DoktordurMUHTEREM GÜLEÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUHTEREM GÜLEÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUHTEREM GÜLEÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,396 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.



Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır