Doktor Bilgileri

Dr. Mithat Bekdemir
MİTHAT BEKDEMİR (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MİTHAT BEKDEMİR (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MİTHAT BEKDEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MİTHAT BEKDEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MİTHAT,  BEKDEMİR,   ÇorumMİTHAT BEKDEMİR Muayene ÜcretiMİTHAT BEKDEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMİTHAT BEKDEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMİTHAT BEKDEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMİTHAT BEKDEMİR Hakkında BilgiYorumlarMİTHAT BEKDEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMİTHAT BEKDEMİR HakkındaMİTHAT BEKDEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMİTHAT BEKDEMİR ÖzgeçmişiMİTHAT BEKDEMİR RandevuMİTHAT BEKDEMİR MuayenehaneMİTHAT BEKDEMİR Muayene ÜcretiMİTHAT BEKDEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMİTHAT BEKDEMİR BulGetirMİTHAT BEKDEMİR NeredeCep NoMİTHAT BEKDEMİR UzmanıMİTHAT BEKDEMİR Özel MuayeneMİTHAT BEKDEMİR NumarasıMİTHAT BEKDEMİR Nerede ÇalışıyorMİTHAT BEKDEMİR GörevliUzmanlıkAileMİTHAT BEKDEMİR ŞikayetMİTHAT BEKDEMİR ÖneriMİTHAT BEKDEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarMİTHAT BEKDEMİR KimdirSekreterHemşireMİTHAT BEKDEMİR Yeni BilgileriMİTHAT BEKDEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimMİTHAT BEKDEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMİTHAT BEKDEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMİTHAT BEKDEMİR Doğum TarihiİrtibatMİTHAT BEKDEMİR Tedavi OlanlarSağlıkMİTHAT BEKDEMİR ÖzgeçmişMİTHAT BEKDEMİR BiyografiCerrahisiMİTHAT BEKDEMİR DoktordurMİTHAT BEKDEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMİTHAT BEKDEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMİTHAT BEKDEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiBaha,  Mahallesi,  100yil,  Caddesi,  Kardeşler,  Apartmanı,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 511 7666
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 6.091 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Dünya nüfusunun yaklaşık %80'ninde diş çürüğü vardır ve 64-74 yaş arasında olanların %30'unda doğal diş bulunmamaktadır. Diş kaybına neden olan diş eti hastalıkları 35-44 yaş arası yetişkinlerin %20'sini etkilemektedir. Sigara kullanımı, yetersiz beslenme, alkol tüketimi ve ağız hijyenine özen gösterilmemesi diş ve diş eti hastalıklarının başlıca nedenleri arasındadır.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır