Doktor Bilgileri

Dr. Mesut Yetkin
MESUT YETKİN (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MESUT YETKİN (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MESUT YETKİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MESUT YETKİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MESUT YETKİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MESUT YETKİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MESUT YETKİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MESUT YETKİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MESUT YETKİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MESUT,  YETKİN,   ÇorumMESUT YETKİN Muayene ÜcretiMESUT YETKİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMESUT YETKİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMESUT YETKİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMESUT YETKİN Hakkında BilgiYorumlarMESUT YETKİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMESUT YETKİN HakkındaMESUT YETKİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMESUT YETKİN ÖzgeçmişiMESUT YETKİN RandevuMESUT YETKİN MuayenehaneMESUT YETKİN Muayene ÜcretiMESUT YETKİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMESUT YETKİN BulGetirMESUT YETKİN NeredeCep NoMESUT YETKİN UzmanıMESUT YETKİN Özel MuayeneMESUT YETKİN NumarasıMESUT YETKİN Nerede ÇalışıyorMESUT YETKİN GörevliUzmanlıkAileMESUT YETKİN ŞikayetMESUT YETKİN ÖneriMESUT YETKİN EleştiriHastalıklarıYorumlarMESUT YETKİN KimdirSekreterHemşireMESUT YETKİN Yeni BilgileriMESUT YETKİN Hakkında BilgiCerrahHekimMESUT YETKİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMESUT YETKİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMESUT YETKİN Doğum TarihiİrtibatMESUT YETKİN Tedavi OlanlarSağlıkMESUT YETKİN ÖzgeçmişMESUT YETKİN BiyografiCerrahisiMESUT YETKİN DoktordurMESUT YETKİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMESUT YETKİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMESUT YETKİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 51,762 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır