Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Fatih Fişenk
MEHMET FATIH FIŞENK (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET FATIH FIŞENK (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET FATIH FIŞENK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET FATIH FIŞENK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET FATIH FIŞENK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET FATIH FIŞENK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET FATIH FIŞENK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET FATIH FIŞENK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET FATIH FIŞENK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  FATIH,  FIŞENK,   ÇorumMEHMET FATIH FIŞENK Muayene ÜcretiMEHMET FATIH FIŞENK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET FATIH FIŞENK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET FATIH FIŞENK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET FATIH FIŞENK Hakkında BilgiYorumlarMEHMET FATIH FIŞENK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET FATIH FIŞENK HakkındaMEHMET FATIH FIŞENK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET FATIH FIŞENK ÖzgeçmişiMEHMET FATIH FIŞENK RandevuMEHMET FATIH FIŞENK MuayenehaneMEHMET FATIH FIŞENK Muayene ÜcretiMEHMET FATIH FIŞENK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET FATIH FIŞENK BulGetirMEHMET FATIH FIŞENK NeredeCep NoMEHMET FATIH FIŞENK UzmanıMEHMET FATIH FIŞENK Özel MuayeneMEHMET FATIH FIŞENK NumarasıMEHMET FATIH FIŞENK Nerede ÇalışıyorMEHMET FATIH FIŞENK GörevliUzmanlıkAileMEHMET FATIH FIŞENK ŞikayetMEHMET FATIH FIŞENK ÖneriMEHMET FATIH FIŞENK EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET FATIH FIŞENK KimdirSekreterHemşireMEHMET FATIH FIŞENK Yeni BilgileriMEHMET FATIH FIŞENK Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET FATIH FIŞENK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET FATIH FIŞENK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET FATIH FIŞENK Doğum TarihiİrtibatMEHMET FATIH FIŞENK Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET FATIH FIŞENK ÖzgeçmişMEHMET FATIH FIŞENK BiyografiCerrahisiMEHMET FATIH FIŞENK DoktordurMEHMET FATIH FIŞENK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET FATIH FIŞENK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET FATIH FIŞENK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,535 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır