Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Aydugan
MEHMET AYDUGAN (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET AYDUGAN (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET AYDUGAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET AYDUGAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET AYDUGAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET AYDUGAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET AYDUGAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET AYDUGAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET AYDUGAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  AYDUGAN,   ÇorumMEHMET AYDUGAN Muayene ÜcretiMEHMET AYDUGAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET AYDUGAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET AYDUGAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET AYDUGAN Hakkında BilgiYorumlarMEHMET AYDUGAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET AYDUGAN HakkındaMEHMET AYDUGAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET AYDUGAN ÖzgeçmişiMEHMET AYDUGAN RandevuMEHMET AYDUGAN MuayenehaneMEHMET AYDUGAN Muayene ÜcretiMEHMET AYDUGAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET AYDUGAN BulGetirMEHMET AYDUGAN NeredeCep NoMEHMET AYDUGAN UzmanıMEHMET AYDUGAN Özel MuayeneMEHMET AYDUGAN NumarasıMEHMET AYDUGAN Nerede ÇalışıyorMEHMET AYDUGAN GörevliUzmanlıkAileMEHMET AYDUGAN ŞikayetMEHMET AYDUGAN ÖneriMEHMET AYDUGAN EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET AYDUGAN KimdirSekreterHemşireMEHMET AYDUGAN Yeni BilgileriMEHMET AYDUGAN Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET AYDUGAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET AYDUGAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET AYDUGAN Doğum TarihiİrtibatMEHMET AYDUGAN Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET AYDUGAN ÖzgeçmişMEHMET AYDUGAN BiyografiCerrahisiMEHMET AYDUGAN DoktordurMEHMET AYDUGAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET AYDUGAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET AYDUGAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiBahçelievler,  Mahallesi,  Mehmet,  Akif,  Cad,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 221 7455
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21.030 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır