Doktor Bilgileri

Dr. Medine Ablak
MEDİNE ABLAK (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEDİNE ABLAK (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEDİNE ABLAK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEDİNE ABLAK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEDİNE ABLAK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEDİNE ABLAK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEDİNE ABLAK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEDİNE ABLAK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEDİNE ABLAK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEDİNE,  ABLAK,   ÇorumMEDİNE ABLAK Muayene ÜcretiMEDİNE ABLAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEDİNE ABLAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEDİNE ABLAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEDİNE ABLAK Hakkında BilgiYorumlarMEDİNE ABLAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEDİNE ABLAK HakkındaMEDİNE ABLAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEDİNE ABLAK ÖzgeçmişiMEDİNE ABLAK RandevuMEDİNE ABLAK MuayenehaneMEDİNE ABLAK Muayene ÜcretiMEDİNE ABLAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEDİNE ABLAK BulGetirMEDİNE ABLAK NeredeCep NoMEDİNE ABLAK UzmanıMEDİNE ABLAK Özel MuayeneMEDİNE ABLAK NumarasıMEDİNE ABLAK Nerede ÇalışıyorMEDİNE ABLAK GörevliUzmanlıkAileMEDİNE ABLAK ŞikayetMEDİNE ABLAK ÖneriMEDİNE ABLAK EleştiriHastalıklarıYorumlarMEDİNE ABLAK KimdirSekreterHemşireMEDİNE ABLAK Yeni BilgileriMEDİNE ABLAK Hakkında BilgiCerrahHekimMEDİNE ABLAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEDİNE ABLAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEDİNE ABLAK Doğum TarihiİrtibatMEDİNE ABLAK Tedavi OlanlarSağlıkMEDİNE ABLAK ÖzgeçmişMEDİNE ABLAK BiyografiCerrahisiMEDİNE ABLAK DoktordurMEDİNE ABLAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEDİNE ABLAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEDİNE ABLAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiGemici,  Mahallesi,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 611 4254
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20.888 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır