Doktor Bilgileri

Dr. Kubilay Özkan
KUBİLAY ÖZKAN (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KUBİLAY ÖZKAN (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. KUBİLAY ÖZKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. KUBİLAY ÖZKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KUBİLAY ÖZKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KUBİLAY ÖZKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KUBİLAY ÖZKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KUBİLAY ÖZKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KUBİLAY ÖZKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.KUBİLAY,  ÖZKAN,   ÇorumKUBİLAY ÖZKAN Muayene ÜcretiKUBİLAY ÖZKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKUBİLAY ÖZKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKUBİLAY ÖZKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKUBİLAY ÖZKAN Hakkında BilgiYorumlarKUBİLAY ÖZKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKUBİLAY ÖZKAN HakkındaKUBİLAY ÖZKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKUBİLAY ÖZKAN ÖzgeçmişiKUBİLAY ÖZKAN RandevuKUBİLAY ÖZKAN MuayenehaneKUBİLAY ÖZKAN Muayene ÜcretiKUBİLAY ÖZKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKUBİLAY ÖZKAN BulGetirKUBİLAY ÖZKAN NeredeCep NoKUBİLAY ÖZKAN UzmanıKUBİLAY ÖZKAN Özel MuayeneKUBİLAY ÖZKAN NumarasıKUBİLAY ÖZKAN Nerede ÇalışıyorKUBİLAY ÖZKAN GörevliUzmanlıkAileKUBİLAY ÖZKAN ŞikayetKUBİLAY ÖZKAN ÖneriKUBİLAY ÖZKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarKUBİLAY ÖZKAN KimdirSekreterHemşireKUBİLAY ÖZKAN Yeni BilgileriKUBİLAY ÖZKAN Hakkında BilgiCerrahHekimKUBİLAY ÖZKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKUBİLAY ÖZKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKUBİLAY ÖZKAN Doğum TarihiİrtibatKUBİLAY ÖZKAN Tedavi OlanlarSağlıkKUBİLAY ÖZKAN ÖzgeçmişKUBİLAY ÖZKAN BiyografiCerrahisiKUBİLAY ÖZKAN DoktordurKUBİLAY ÖZKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKUBİLAY ÖZKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKUBİLAY ÖZKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22,020 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır