Doktor Bilgileri

Dr. Kerim Keleş
KERİM KELEŞ (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KERİM KELEŞ (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. KERİM KELEŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. KERİM KELEŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KERİM KELEŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KERİM KELEŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KERİM KELEŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KERİM KELEŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KERİM KELEŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.KERİM,  KELEŞ,   ÇorumKERİM KELEŞ Muayene ÜcretiKERİM KELEŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKERİM KELEŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKERİM KELEŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKERİM KELEŞ Hakkında BilgiYorumlarKERİM KELEŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKERİM KELEŞ HakkındaKERİM KELEŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKERİM KELEŞ ÖzgeçmişiKERİM KELEŞ RandevuKERİM KELEŞ MuayenehaneKERİM KELEŞ Muayene ÜcretiKERİM KELEŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKERİM KELEŞ BulGetirKERİM KELEŞ NeredeCep NoKERİM KELEŞ UzmanıKERİM KELEŞ Özel MuayeneKERİM KELEŞ NumarasıKERİM KELEŞ Nerede ÇalışıyorKERİM KELEŞ GörevliUzmanlıkAileKERİM KELEŞ ŞikayetKERİM KELEŞ ÖneriKERİM KELEŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarKERİM KELEŞ KimdirSekreterHemşireKERİM KELEŞ Yeni BilgileriKERİM KELEŞ Hakkında BilgiCerrahHekimKERİM KELEŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKERİM KELEŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKERİM KELEŞ Doğum TarihiİrtibatKERİM KELEŞ Tedavi OlanlarSağlıkKERİM KELEŞ ÖzgeçmişKERİM KELEŞ BiyografiCerrahisiKERİM KELEŞ DoktordurKERİM KELEŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKERİM KELEŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKERİM KELEŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,329 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır