Doktor Bilgileri

Dr. İsmet Şahin
İSMET ŞAHİN (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İSMET ŞAHİN (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İSMET ŞAHİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İSMET ŞAHİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İSMET ŞAHİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İSMET ŞAHİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İSMET ŞAHİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İSMET ŞAHİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İSMET ŞAHİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İSMET,  ŞAHİN,   ÇorumİSMET ŞAHİN Muayene ÜcretiİSMET ŞAHİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİSMET ŞAHİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİSMET ŞAHİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİSMET ŞAHİN Hakkında BilgiYorumlarİSMET ŞAHİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİSMET ŞAHİN HakkındaİSMET ŞAHİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİSMET ŞAHİN ÖzgeçmişiİSMET ŞAHİN RandevuİSMET ŞAHİN MuayenehaneİSMET ŞAHİN Muayene ÜcretiİSMET ŞAHİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİSMET ŞAHİN BulGetirİSMET ŞAHİN NeredeCep NoİSMET ŞAHİN UzmanıİSMET ŞAHİN Özel MuayeneİSMET ŞAHİN NumarasıİSMET ŞAHİN Nerede ÇalışıyorİSMET ŞAHİN GörevliUzmanlıkAileİSMET ŞAHİN ŞikayetİSMET ŞAHİN ÖneriİSMET ŞAHİN EleştiriHastalıklarıYorumlarİSMET ŞAHİN KimdirSekreterHemşireİSMET ŞAHİN Yeni BilgileriİSMET ŞAHİN Hakkında BilgiCerrahHekimİSMET ŞAHİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİSMET ŞAHİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİSMET ŞAHİN Doğum TarihiİrtibatİSMET ŞAHİN Tedavi OlanlarSağlıkİSMET ŞAHİN ÖzgeçmişİSMET ŞAHİN BiyografiCerrahisiİSMET ŞAHİN DoktordurİSMET ŞAHİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİSMET ŞAHİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİSMET ŞAHİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiBuharevleri,  Mahallesi,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 226 3898
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16.051 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır