Doktor Bilgileri

Dr. İlker Çetin
İLKER ÇETİN (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İLKER ÇETİN (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İLKER ÇETİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İLKER ÇETİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İLKER ÇETİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İLKER ÇETİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İLKER ÇETİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İLKER ÇETİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İLKER ÇETİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İLKER,  ÇETİN,   ÇorumİLKER ÇETİN Muayene ÜcretiİLKER ÇETİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİLKER ÇETİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİLKER ÇETİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİLKER ÇETİN Hakkında BilgiYorumlarİLKER ÇETİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİLKER ÇETİN HakkındaİLKER ÇETİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİLKER ÇETİN ÖzgeçmişiİLKER ÇETİN RandevuİLKER ÇETİN MuayenehaneİLKER ÇETİN Muayene ÜcretiİLKER ÇETİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİLKER ÇETİN BulGetirİLKER ÇETİN NeredeCep NoİLKER ÇETİN UzmanıİLKER ÇETİN Özel MuayeneİLKER ÇETİN NumarasıİLKER ÇETİN Nerede ÇalışıyorİLKER ÇETİN GörevliUzmanlıkAileİLKER ÇETİN ŞikayetİLKER ÇETİN ÖneriİLKER ÇETİN EleştiriHastalıklarıYorumlarİLKER ÇETİN KimdirSekreterHemşireİLKER ÇETİN Yeni BilgileriİLKER ÇETİN Hakkında BilgiCerrahHekimİLKER ÇETİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİLKER ÇETİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİLKER ÇETİN Doğum TarihiİrtibatİLKER ÇETİN Tedavi OlanlarSağlıkİLKER ÇETİN ÖzgeçmişİLKER ÇETİN BiyografiCerrahisiİLKER ÇETİN DoktordurİLKER ÇETİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİLKER ÇETİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİLKER ÇETİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,021 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır