Doktor Bilgileri

Dr. Hülya Korkmaz
HÜLYA KORKMAZ (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HÜLYA KORKMAZ (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HÜLYA KORKMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HÜLYA KORKMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HÜLYA KORKMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HÜLYA KORKMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HÜLYA KORKMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HÜLYA KORKMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HÜLYA KORKMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HÜLYA,  KORKMAZ,   ÇorumHÜLYA KORKMAZ Muayene ÜcretiHÜLYA KORKMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHÜLYA KORKMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHÜLYA KORKMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHÜLYA KORKMAZ Hakkında BilgiYorumlarHÜLYA KORKMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHÜLYA KORKMAZ HakkındaHÜLYA KORKMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHÜLYA KORKMAZ ÖzgeçmişiHÜLYA KORKMAZ RandevuHÜLYA KORKMAZ MuayenehaneHÜLYA KORKMAZ Muayene ÜcretiHÜLYA KORKMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHÜLYA KORKMAZ BulGetirHÜLYA KORKMAZ NeredeCep NoHÜLYA KORKMAZ UzmanıHÜLYA KORKMAZ Özel MuayeneHÜLYA KORKMAZ NumarasıHÜLYA KORKMAZ Nerede ÇalışıyorHÜLYA KORKMAZ GörevliUzmanlıkAileHÜLYA KORKMAZ ŞikayetHÜLYA KORKMAZ ÖneriHÜLYA KORKMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarHÜLYA KORKMAZ KimdirSekreterHemşireHÜLYA KORKMAZ Yeni BilgileriHÜLYA KORKMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimHÜLYA KORKMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHÜLYA KORKMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHÜLYA KORKMAZ Doğum TarihiİrtibatHÜLYA KORKMAZ Tedavi OlanlarSağlıkHÜLYA KORKMAZ ÖzgeçmişHÜLYA KORKMAZ BiyografiCerrahisiHÜLYA KORKMAZ DoktordurHÜLYA KORKMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHÜLYA KORKMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHÜLYA KORKMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22,129 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır