Doktor Bilgileri

Dr. Hulusi Kiliç
HULUSİ KILIÇ (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HULUSİ KILIÇ (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HULUSİ KILIÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HULUSİ KILIÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HULUSİ,  KILIÇ,   ÇorumHULUSİ KILIÇ Muayene ÜcretiHULUSİ KILIÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHULUSİ KILIÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHULUSİ KILIÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHULUSİ KILIÇ Hakkında BilgiYorumlarHULUSİ KILIÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHULUSİ KILIÇ HakkındaHULUSİ KILIÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHULUSİ KILIÇ ÖzgeçmişiHULUSİ KILIÇ RandevuHULUSİ KILIÇ MuayenehaneHULUSİ KILIÇ Muayene ÜcretiHULUSİ KILIÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHULUSİ KILIÇ BulGetirHULUSİ KILIÇ NeredeCep NoHULUSİ KILIÇ UzmanıHULUSİ KILIÇ Özel MuayeneHULUSİ KILIÇ NumarasıHULUSİ KILIÇ Nerede ÇalışıyorHULUSİ KILIÇ GörevliUzmanlıkAileHULUSİ KILIÇ ŞikayetHULUSİ KILIÇ ÖneriHULUSİ KILIÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarHULUSİ KILIÇ KimdirSekreterHemşireHULUSİ KILIÇ Yeni BilgileriHULUSİ KILIÇ Hakkında BilgiCerrahHekimHULUSİ KILIÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHULUSİ KILIÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHULUSİ KILIÇ Doğum TarihiİrtibatHULUSİ KILIÇ Tedavi OlanlarSağlıkHULUSİ KILIÇ ÖzgeçmişHULUSİ KILIÇ BiyografiCerrahisiHULUSİ KILIÇ DoktordurHULUSİ KILIÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHULUSİ KILIÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHULUSİ KILIÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiÜçdutlar,  Mahallesi,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 226 1495
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 6.515 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Kas kontrolü : Sırt üstü yatın. Bacaklarınız dümdüz olsun. Bir bacağınızı havaya kaldırın. Bir kişinin ayağınıza bastırmasını isteyin. Eğer bacağınız yere düşüyorsa,kaslarınız da bir zayıflık olduğu anlamına geliyor.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır