Doktor Bilgileri

Dr. Hicran Çobaner Taşkin
HİCRAN ÇOBANER TAŞKIN (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HİCRAN ÇOBANER TAŞKIN (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HİCRAN ÇOBANER TAŞKIN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HİCRAN ÇOBANER TAŞKIN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HİCRAN ÇOBANER TAŞKIN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HİCRAN ÇOBANER TAŞKIN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HİCRAN ÇOBANER TAŞKIN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HİCRAN ÇOBANER TAŞKIN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HİCRAN ÇOBANER TAŞKIN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HİCRAN,  ÇOBANER,  TAŞKIN,   ÇorumHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN Muayene ÜcretiHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN Hakkında BilgiYorumlarHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN HakkındaHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN ÖzgeçmişiHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN RandevuHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN MuayenehaneHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN Muayene ÜcretiHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN BulGetirHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN NeredeCep NoHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN UzmanıHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN Özel MuayeneHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN NumarasıHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN Nerede ÇalışıyorHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN GörevliUzmanlıkAileHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN ŞikayetHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN ÖneriHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN EleştiriHastalıklarıYorumlarHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN KimdirSekreterHemşireHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN Yeni BilgileriHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN Hakkında BilgiCerrahHekimHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN Doğum TarihiİrtibatHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN Tedavi OlanlarSağlıkHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN ÖzgeçmişHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN BiyografiCerrahisiHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN DoktordurHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHİCRAN ÇOBANER TAŞKIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiÇöplü,  Mahallesi,  3sokak,  No:7,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 225 0871
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19.989 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır