Doktor Bilgileri

Dr. Haydar Camci
HAYDAR CAMCI (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HAYDAR CAMCI (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HAYDAR CAMCI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HAYDAR CAMCI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HAYDAR CAMCI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HAYDAR CAMCI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HAYDAR CAMCI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HAYDAR CAMCI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HAYDAR CAMCI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HAYDAR,  CAMCI,   ÇorumHAYDAR CAMCI Muayene ÜcretiHAYDAR CAMCI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHAYDAR CAMCI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHAYDAR CAMCI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHAYDAR CAMCI Hakkında BilgiYorumlarHAYDAR CAMCI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHAYDAR CAMCI HakkındaHAYDAR CAMCI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHAYDAR CAMCI ÖzgeçmişiHAYDAR CAMCI RandevuHAYDAR CAMCI MuayenehaneHAYDAR CAMCI Muayene ÜcretiHAYDAR CAMCI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHAYDAR CAMCI BulGetirHAYDAR CAMCI NeredeCep NoHAYDAR CAMCI UzmanıHAYDAR CAMCI Özel MuayeneHAYDAR CAMCI NumarasıHAYDAR CAMCI Nerede ÇalışıyorHAYDAR CAMCI GörevliUzmanlıkAileHAYDAR CAMCI ŞikayetHAYDAR CAMCI ÖneriHAYDAR CAMCI EleştiriHastalıklarıYorumlarHAYDAR CAMCI KimdirSekreterHemşireHAYDAR CAMCI Yeni BilgileriHAYDAR CAMCI Hakkında BilgiCerrahHekimHAYDAR CAMCI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHAYDAR CAMCI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHAYDAR CAMCI Doğum TarihiİrtibatHAYDAR CAMCI Tedavi OlanlarSağlıkHAYDAR CAMCI ÖzgeçmişHAYDAR CAMCI BiyografiCerrahisiHAYDAR CAMCI DoktordurHAYDAR CAMCI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHAYDAR CAMCI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHAYDAR CAMCI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22,978 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır