Doktor Bilgileri

Dr. Hasan Erkal Öztürk
HASAN ERKAL ÖZTÜRK (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HASAN ERKAL ÖZTÜRK (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HASAN ERKAL ÖZTÜRK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HASAN ERKAL ÖZTÜRK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HASAN ERKAL ÖZTÜRK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HASAN ERKAL ÖZTÜRK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HASAN ERKAL ÖZTÜRK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HASAN ERKAL ÖZTÜRK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HASAN ERKAL ÖZTÜRK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HASAN,  ERKAL,  ÖZTÜRK,   ÇorumHASAN ERKAL ÖZTÜRK Muayene ÜcretiHASAN ERKAL ÖZTÜRK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHASAN ERKAL ÖZTÜRK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHASAN ERKAL ÖZTÜRK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHASAN ERKAL ÖZTÜRK Hakkında BilgiYorumlarHASAN ERKAL ÖZTÜRK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHASAN ERKAL ÖZTÜRK HakkındaHASAN ERKAL ÖZTÜRK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHASAN ERKAL ÖZTÜRK ÖzgeçmişiHASAN ERKAL ÖZTÜRK RandevuHASAN ERKAL ÖZTÜRK MuayenehaneHASAN ERKAL ÖZTÜRK Muayene ÜcretiHASAN ERKAL ÖZTÜRK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHASAN ERKAL ÖZTÜRK BulGetirHASAN ERKAL ÖZTÜRK NeredeCep NoHASAN ERKAL ÖZTÜRK UzmanıHASAN ERKAL ÖZTÜRK Özel MuayeneHASAN ERKAL ÖZTÜRK NumarasıHASAN ERKAL ÖZTÜRK Nerede ÇalışıyorHASAN ERKAL ÖZTÜRK GörevliUzmanlıkAileHASAN ERKAL ÖZTÜRK ŞikayetHASAN ERKAL ÖZTÜRK ÖneriHASAN ERKAL ÖZTÜRK EleştiriHastalıklarıYorumlarHASAN ERKAL ÖZTÜRK KimdirSekreterHemşireHASAN ERKAL ÖZTÜRK Yeni BilgileriHASAN ERKAL ÖZTÜRK Hakkında BilgiCerrahHekimHASAN ERKAL ÖZTÜRK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHASAN ERKAL ÖZTÜRK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHASAN ERKAL ÖZTÜRK Doğum TarihiİrtibatHASAN ERKAL ÖZTÜRK Tedavi OlanlarSağlıkHASAN ERKAL ÖZTÜRK ÖzgeçmişHASAN ERKAL ÖZTÜRK BiyografiCerrahisiHASAN ERKAL ÖZTÜRK DoktordurHASAN ERKAL ÖZTÜRK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHASAN ERKAL ÖZTÜRK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHASAN ERKAL ÖZTÜRK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22,154 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır