Doktor Bilgileri

Dr. Hale Yildiz Akpinar
HALE YILDIZ AKPINAR (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HALE YILDIZ AKPINAR (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HALE YILDIZ AKPINAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HALE YILDIZ AKPINAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HALE,  YILDIZ,  AKPINAR,   ÇorumHALE YILDIZ AKPINAR Muayene ÜcretiHALE YILDIZ AKPINAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHALE YILDIZ AKPINAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHALE YILDIZ AKPINAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHALE YILDIZ AKPINAR Hakkında BilgiYorumlarHALE YILDIZ AKPINAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHALE YILDIZ AKPINAR HakkındaHALE YILDIZ AKPINAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHALE YILDIZ AKPINAR ÖzgeçmişiHALE YILDIZ AKPINAR RandevuHALE YILDIZ AKPINAR MuayenehaneHALE YILDIZ AKPINAR Muayene ÜcretiHALE YILDIZ AKPINAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHALE YILDIZ AKPINAR BulGetirHALE YILDIZ AKPINAR NeredeCep NoHALE YILDIZ AKPINAR UzmanıHALE YILDIZ AKPINAR Özel MuayeneHALE YILDIZ AKPINAR NumarasıHALE YILDIZ AKPINAR Nerede ÇalışıyorHALE YILDIZ AKPINAR GörevliUzmanlıkAileHALE YILDIZ AKPINAR ŞikayetHALE YILDIZ AKPINAR ÖneriHALE YILDIZ AKPINAR EleştiriHastalıklarıYorumlarHALE YILDIZ AKPINAR KimdirSekreterHemşireHALE YILDIZ AKPINAR Yeni BilgileriHALE YILDIZ AKPINAR Hakkında BilgiCerrahHekimHALE YILDIZ AKPINAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHALE YILDIZ AKPINAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHALE YILDIZ AKPINAR Doğum TarihiİrtibatHALE YILDIZ AKPINAR Tedavi OlanlarSağlıkHALE YILDIZ AKPINAR ÖzgeçmişHALE YILDIZ AKPINAR BiyografiCerrahisiHALE YILDIZ AKPINAR DoktordurHALE YILDIZ AKPINAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHALE YILDIZ AKPINAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHALE YILDIZ AKPINAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiYenicami,  Mahallesi,  Cumhuriyet,  Caddesi,  No:68,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 361 2230
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 5.217 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Parmak uzunluğu : İşaret ve yüzük parmakları aynı uzunlukta olan kişilerin kalp krizi geçirme riski daha fazla.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır