Doktor Bilgileri

Dr. Hakki Korkmaz
HAKKI KORKMAZ (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HAKKI KORKMAZ (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HAKKI KORKMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HAKKI KORKMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HAKKI KORKMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HAKKI KORKMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HAKKI KORKMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HAKKI KORKMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HAKKI KORKMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HAKKI,  KORKMAZ,   ÇorumHAKKI KORKMAZ Muayene ÜcretiHAKKI KORKMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHAKKI KORKMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHAKKI KORKMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHAKKI KORKMAZ Hakkında BilgiYorumlarHAKKI KORKMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHAKKI KORKMAZ HakkındaHAKKI KORKMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHAKKI KORKMAZ ÖzgeçmişiHAKKI KORKMAZ RandevuHAKKI KORKMAZ MuayenehaneHAKKI KORKMAZ Muayene ÜcretiHAKKI KORKMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHAKKI KORKMAZ BulGetirHAKKI KORKMAZ NeredeCep NoHAKKI KORKMAZ UzmanıHAKKI KORKMAZ Özel MuayeneHAKKI KORKMAZ NumarasıHAKKI KORKMAZ Nerede ÇalışıyorHAKKI KORKMAZ GörevliUzmanlıkAileHAKKI KORKMAZ ŞikayetHAKKI KORKMAZ ÖneriHAKKI KORKMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarHAKKI KORKMAZ KimdirSekreterHemşireHAKKI KORKMAZ Yeni BilgileriHAKKI KORKMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimHAKKI KORKMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHAKKI KORKMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHAKKI KORKMAZ Doğum TarihiİrtibatHAKKI KORKMAZ Tedavi OlanlarSağlıkHAKKI KORKMAZ ÖzgeçmişHAKKI KORKMAZ BiyografiCerrahisiHAKKI KORKMAZ DoktordurHAKKI KORKMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHAKKI KORKMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHAKKI KORKMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiGürpinar,  Mahallesi,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 311 4998
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18.295 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır