Doktor Bilgileri

Dr. Fatma Gülser Çebi
FATMA GÜLSER ÇEBİ (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FATMA GÜLSER ÇEBİ (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. FATMA GÜLSER ÇEBİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. FATMA GÜLSER ÇEBİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FATMA GÜLSER ÇEBİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FATMA GÜLSER ÇEBİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FATMA GÜLSER ÇEBİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FATMA GÜLSER ÇEBİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FATMA GÜLSER ÇEBİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.FATMA,  GÜLSER,  ÇEBİ,   ÇorumFATMA GÜLSER ÇEBİ Muayene ÜcretiFATMA GÜLSER ÇEBİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFATMA GÜLSER ÇEBİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFATMA GÜLSER ÇEBİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFATMA GÜLSER ÇEBİ Hakkında BilgiYorumlarFATMA GÜLSER ÇEBİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFATMA GÜLSER ÇEBİ HakkındaFATMA GÜLSER ÇEBİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFATMA GÜLSER ÇEBİ ÖzgeçmişiFATMA GÜLSER ÇEBİ RandevuFATMA GÜLSER ÇEBİ MuayenehaneFATMA GÜLSER ÇEBİ Muayene ÜcretiFATMA GÜLSER ÇEBİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFATMA GÜLSER ÇEBİ BulGetirFATMA GÜLSER ÇEBİ NeredeCep NoFATMA GÜLSER ÇEBİ UzmanıFATMA GÜLSER ÇEBİ Özel MuayeneFATMA GÜLSER ÇEBİ NumarasıFATMA GÜLSER ÇEBİ Nerede ÇalışıyorFATMA GÜLSER ÇEBİ GörevliUzmanlıkAileFATMA GÜLSER ÇEBİ ŞikayetFATMA GÜLSER ÇEBİ ÖneriFATMA GÜLSER ÇEBİ EleştiriHastalıklarıYorumlarFATMA GÜLSER ÇEBİ KimdirSekreterHemşireFATMA GÜLSER ÇEBİ Yeni BilgileriFATMA GÜLSER ÇEBİ Hakkında BilgiCerrahHekimFATMA GÜLSER ÇEBİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFATMA GÜLSER ÇEBİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFATMA GÜLSER ÇEBİ Doğum TarihiİrtibatFATMA GÜLSER ÇEBİ Tedavi OlanlarSağlıkFATMA GÜLSER ÇEBİ ÖzgeçmişFATMA GÜLSER ÇEBİ BiyografiCerrahisiFATMA GÜLSER ÇEBİ DoktordurFATMA GÜLSER ÇEBİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFATMA GÜLSER ÇEBİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFATMA GÜLSER ÇEBİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,752 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır