Doktor Bilgileri

Dr. Esin Kağizman Özkan
ESİN KAĞIZMAN ÖZKAN (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ESİN KAĞIZMAN ÖZKAN (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ESİN KAĞIZMAN ÖZKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ESİN KAĞIZMAN ÖZKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ESİN KAĞIZMAN ÖZKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ESİN KAĞIZMAN ÖZKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ESİN KAĞIZMAN ÖZKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ESİN KAĞIZMAN ÖZKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ESİN KAĞIZMAN ÖZKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ESİN,  KAĞIZMAN,  ÖZKAN,   ÇorumESİN KAĞIZMAN ÖZKAN Muayene ÜcretiESİN KAĞIZMAN ÖZKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerESİN KAĞIZMAN ÖZKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriESİN KAĞIZMAN ÖZKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarESİN KAĞIZMAN ÖZKAN Hakkında BilgiYorumlarESİN KAĞIZMAN ÖZKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiESİN KAĞIZMAN ÖZKAN HakkındaESİN KAĞIZMAN ÖZKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıESİN KAĞIZMAN ÖZKAN ÖzgeçmişiESİN KAĞIZMAN ÖZKAN RandevuESİN KAĞIZMAN ÖZKAN MuayenehaneESİN KAĞIZMAN ÖZKAN Muayene ÜcretiESİN KAĞIZMAN ÖZKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraESİN KAĞIZMAN ÖZKAN BulGetirESİN KAĞIZMAN ÖZKAN NeredeCep NoESİN KAĞIZMAN ÖZKAN UzmanıESİN KAĞIZMAN ÖZKAN Özel MuayeneESİN KAĞIZMAN ÖZKAN NumarasıESİN KAĞIZMAN ÖZKAN Nerede ÇalışıyorESİN KAĞIZMAN ÖZKAN GörevliUzmanlıkAileESİN KAĞIZMAN ÖZKAN ŞikayetESİN KAĞIZMAN ÖZKAN ÖneriESİN KAĞIZMAN ÖZKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarESİN KAĞIZMAN ÖZKAN KimdirSekreterHemşireESİN KAĞIZMAN ÖZKAN Yeni BilgileriESİN KAĞIZMAN ÖZKAN Hakkında BilgiCerrahHekimESİN KAĞIZMAN ÖZKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikESİN KAĞIZMAN ÖZKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviESİN KAĞIZMAN ÖZKAN Doğum TarihiİrtibatESİN KAĞIZMAN ÖZKAN Tedavi OlanlarSağlıkESİN KAĞIZMAN ÖZKAN ÖzgeçmişESİN KAĞIZMAN ÖZKAN BiyografiCerrahisiESİN KAĞIZMAN ÖZKAN DoktordurESİN KAĞIZMAN ÖZKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıESİN KAĞIZMAN ÖZKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirESİN KAĞIZMAN ÖZKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiUlukavak,  Mahallesi,  Tarakçi,  Sokak,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 226 3939
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 14.795 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır