Doktor Bilgileri

Dr. Engin Karataş
ENGİN KARATAŞ (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ENGİN KARATAŞ (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ENGİN KARATAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ENGİN KARATAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ENGİN KARATAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ENGİN KARATAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ENGİN KARATAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ENGİN KARATAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ENGİN KARATAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ENGİN,  KARATAŞ,   ÇorumENGİN KARATAŞ Muayene ÜcretiENGİN KARATAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerENGİN KARATAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriENGİN KARATAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarENGİN KARATAŞ Hakkında BilgiYorumlarENGİN KARATAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiENGİN KARATAŞ HakkındaENGİN KARATAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıENGİN KARATAŞ ÖzgeçmişiENGİN KARATAŞ RandevuENGİN KARATAŞ MuayenehaneENGİN KARATAŞ Muayene ÜcretiENGİN KARATAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraENGİN KARATAŞ BulGetirENGİN KARATAŞ NeredeCep NoENGİN KARATAŞ UzmanıENGİN KARATAŞ Özel MuayeneENGİN KARATAŞ NumarasıENGİN KARATAŞ Nerede ÇalışıyorENGİN KARATAŞ GörevliUzmanlıkAileENGİN KARATAŞ ŞikayetENGİN KARATAŞ ÖneriENGİN KARATAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarENGİN KARATAŞ KimdirSekreterHemşireENGİN KARATAŞ Yeni BilgileriENGİN KARATAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimENGİN KARATAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikENGİN KARATAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviENGİN KARATAŞ Doğum TarihiİrtibatENGİN KARATAŞ Tedavi OlanlarSağlıkENGİN KARATAŞ ÖzgeçmişENGİN KARATAŞ BiyografiCerrahisiENGİN KARATAŞ DoktordurENGİN KARATAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıENGİN KARATAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirENGİN KARATAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,498 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır