Doktor Bilgileri

Dr. Elif Cebeci Yalçin
ELİF CEBECİ YALÇIN (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ELİF CEBECİ YALÇIN (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ELİF CEBECİ YALÇIN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ELİF CEBECİ YALÇIN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ELİF CEBECİ YALÇIN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ELİF CEBECİ YALÇIN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ELİF CEBECİ YALÇIN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ELİF CEBECİ YALÇIN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ELİF CEBECİ YALÇIN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ELİF,  CEBECİ,  YALÇIN,   ÇorumELİF CEBECİ YALÇIN Muayene ÜcretiELİF CEBECİ YALÇIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerELİF CEBECİ YALÇIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriELİF CEBECİ YALÇIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarELİF CEBECİ YALÇIN Hakkında BilgiYorumlarELİF CEBECİ YALÇIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiELİF CEBECİ YALÇIN HakkındaELİF CEBECİ YALÇIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıELİF CEBECİ YALÇIN ÖzgeçmişiELİF CEBECİ YALÇIN RandevuELİF CEBECİ YALÇIN MuayenehaneELİF CEBECİ YALÇIN Muayene ÜcretiELİF CEBECİ YALÇIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraELİF CEBECİ YALÇIN BulGetirELİF CEBECİ YALÇIN NeredeCep NoELİF CEBECİ YALÇIN UzmanıELİF CEBECİ YALÇIN Özel MuayeneELİF CEBECİ YALÇIN NumarasıELİF CEBECİ YALÇIN Nerede ÇalışıyorELİF CEBECİ YALÇIN GörevliUzmanlıkAileELİF CEBECİ YALÇIN ŞikayetELİF CEBECİ YALÇIN ÖneriELİF CEBECİ YALÇIN EleştiriHastalıklarıYorumlarELİF CEBECİ YALÇIN KimdirSekreterHemşireELİF CEBECİ YALÇIN Yeni BilgileriELİF CEBECİ YALÇIN Hakkında BilgiCerrahHekimELİF CEBECİ YALÇIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikELİF CEBECİ YALÇIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviELİF CEBECİ YALÇIN Doğum TarihiİrtibatELİF CEBECİ YALÇIN Tedavi OlanlarSağlıkELİF CEBECİ YALÇIN ÖzgeçmişELİF CEBECİ YALÇIN BiyografiCerrahisiELİF CEBECİ YALÇIN DoktordurELİF CEBECİ YALÇIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıELİF CEBECİ YALÇIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirELİF CEBECİ YALÇIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiMeydan,  Mahallesi,  Sağlik,  Ocaği,  Sokak,  İskilip,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 511 6031
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20.059 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır