Doktor Bilgileri

Dr. Cüneyt Gönüllü
CÜNEYT GÖNÜLLÜ (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CÜNEYT GÖNÜLLÜ (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. CÜNEYT GÖNÜLLÜ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. CÜNEYT GÖNÜLLÜ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CÜNEYT GÖNÜLLÜ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CÜNEYT GÖNÜLLÜ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CÜNEYT GÖNÜLLÜ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CÜNEYT GÖNÜLLÜ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CÜNEYT GÖNÜLLÜ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.CÜNEYT,  GÖNÜLLÜ,   ÇorumCÜNEYT GÖNÜLLÜ Muayene ÜcretiCÜNEYT GÖNÜLLÜ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCÜNEYT GÖNÜLLÜ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCÜNEYT GÖNÜLLÜ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCÜNEYT GÖNÜLLÜ Hakkında BilgiYorumlarCÜNEYT GÖNÜLLÜ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCÜNEYT GÖNÜLLÜ HakkındaCÜNEYT GÖNÜLLÜ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCÜNEYT GÖNÜLLÜ ÖzgeçmişiCÜNEYT GÖNÜLLÜ RandevuCÜNEYT GÖNÜLLÜ MuayenehaneCÜNEYT GÖNÜLLÜ Muayene ÜcretiCÜNEYT GÖNÜLLÜ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCÜNEYT GÖNÜLLÜ BulGetirCÜNEYT GÖNÜLLÜ NeredeCep NoCÜNEYT GÖNÜLLÜ UzmanıCÜNEYT GÖNÜLLÜ Özel MuayeneCÜNEYT GÖNÜLLÜ NumarasıCÜNEYT GÖNÜLLÜ Nerede ÇalışıyorCÜNEYT GÖNÜLLÜ GörevliUzmanlıkAileCÜNEYT GÖNÜLLÜ ŞikayetCÜNEYT GÖNÜLLÜ ÖneriCÜNEYT GÖNÜLLÜ EleştiriHastalıklarıYorumlarCÜNEYT GÖNÜLLÜ KimdirSekreterHemşireCÜNEYT GÖNÜLLÜ Yeni BilgileriCÜNEYT GÖNÜLLÜ Hakkında BilgiCerrahHekimCÜNEYT GÖNÜLLÜ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCÜNEYT GÖNÜLLÜ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCÜNEYT GÖNÜLLÜ Doğum TarihiİrtibatCÜNEYT GÖNÜLLÜ Tedavi OlanlarSağlıkCÜNEYT GÖNÜLLÜ ÖzgeçmişCÜNEYT GÖNÜLLÜ BiyografiCerrahisiCÜNEYT GÖNÜLLÜ DoktordurCÜNEYT GÖNÜLLÜ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCÜNEYT GÖNÜLLÜ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCÜNEYT GÖNÜLLÜ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,444 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır