Doktor Bilgileri

Dr. Celal Koç
CELAL KOÇ (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CELAL KOÇ (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. CELAL KOÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. CELAL KOÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CELAL KOÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CELAL KOÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CELAL KOÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CELAL KOÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CELAL KOÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.CELAL,  KOÇ,   ÇorumCELAL KOÇ Muayene ÜcretiCELAL KOÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCELAL KOÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCELAL KOÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCELAL KOÇ Hakkında BilgiYorumlarCELAL KOÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCELAL KOÇ HakkındaCELAL KOÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCELAL KOÇ ÖzgeçmişiCELAL KOÇ RandevuCELAL KOÇ MuayenehaneCELAL KOÇ Muayene ÜcretiCELAL KOÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCELAL KOÇ BulGetirCELAL KOÇ NeredeCep NoCELAL KOÇ UzmanıCELAL KOÇ Özel MuayeneCELAL KOÇ NumarasıCELAL KOÇ Nerede ÇalışıyorCELAL KOÇ GörevliUzmanlıkAileCELAL KOÇ ŞikayetCELAL KOÇ ÖneriCELAL KOÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarCELAL KOÇ KimdirSekreterHemşireCELAL KOÇ Yeni BilgileriCELAL KOÇ Hakkında BilgiCerrahHekimCELAL KOÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCELAL KOÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCELAL KOÇ Doğum TarihiİrtibatCELAL KOÇ Tedavi OlanlarSağlıkCELAL KOÇ ÖzgeçmişCELAL KOÇ BiyografiCerrahisiCELAL KOÇ DoktordurCELAL KOÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCELAL KOÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCELAL KOÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiKarşiyaka,  Mahallesi,  Bahçelievler,  Mevkii,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 311 8071
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 8.191 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır