Doktor Bilgileri

Dr. Canan Aydoğan
CANAN AYDOĞAN (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CANAN AYDOĞAN (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. CANAN AYDOĞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. CANAN AYDOĞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CANAN AYDOĞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CANAN AYDOĞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CANAN AYDOĞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CANAN AYDOĞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CANAN AYDOĞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.CANAN,  AYDOĞAN,   ÇorumCANAN AYDOĞAN Muayene ÜcretiCANAN AYDOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCANAN AYDOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCANAN AYDOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCANAN AYDOĞAN Hakkında BilgiYorumlarCANAN AYDOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCANAN AYDOĞAN HakkındaCANAN AYDOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCANAN AYDOĞAN ÖzgeçmişiCANAN AYDOĞAN RandevuCANAN AYDOĞAN MuayenehaneCANAN AYDOĞAN Muayene ÜcretiCANAN AYDOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCANAN AYDOĞAN BulGetirCANAN AYDOĞAN NeredeCep NoCANAN AYDOĞAN UzmanıCANAN AYDOĞAN Özel MuayeneCANAN AYDOĞAN NumarasıCANAN AYDOĞAN Nerede ÇalışıyorCANAN AYDOĞAN GörevliUzmanlıkAileCANAN AYDOĞAN ŞikayetCANAN AYDOĞAN ÖneriCANAN AYDOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarCANAN AYDOĞAN KimdirSekreterHemşireCANAN AYDOĞAN Yeni BilgileriCANAN AYDOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimCANAN AYDOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCANAN AYDOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCANAN AYDOĞAN Doğum TarihiİrtibatCANAN AYDOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkCANAN AYDOĞAN ÖzgeçmişCANAN AYDOĞAN BiyografiCerrahisiCANAN AYDOĞAN DoktordurCANAN AYDOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCANAN AYDOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCANAN AYDOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 59,266 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır