Doktor Bilgileri

Dr. Birsen Sezgin Yalçin
BİRSEN SEZGİN YALÇIN (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BİRSEN SEZGİN YALÇIN (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BİRSEN SEZGİN YALÇIN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BİRSEN SEZGİN YALÇIN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BİRSEN SEZGİN YALÇIN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BİRSEN SEZGİN YALÇIN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BİRSEN SEZGİN YALÇIN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BİRSEN SEZGİN YALÇIN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BİRSEN SEZGİN YALÇIN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BİRSEN,  SEZGİN,  YALÇIN,   ÇorumBİRSEN SEZGİN YALÇIN Muayene ÜcretiBİRSEN SEZGİN YALÇIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBİRSEN SEZGİN YALÇIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBİRSEN SEZGİN YALÇIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBİRSEN SEZGİN YALÇIN Hakkında BilgiYorumlarBİRSEN SEZGİN YALÇIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBİRSEN SEZGİN YALÇIN HakkındaBİRSEN SEZGİN YALÇIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBİRSEN SEZGİN YALÇIN ÖzgeçmişiBİRSEN SEZGİN YALÇIN RandevuBİRSEN SEZGİN YALÇIN MuayenehaneBİRSEN SEZGİN YALÇIN Muayene ÜcretiBİRSEN SEZGİN YALÇIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBİRSEN SEZGİN YALÇIN BulGetirBİRSEN SEZGİN YALÇIN NeredeCep NoBİRSEN SEZGİN YALÇIN UzmanıBİRSEN SEZGİN YALÇIN Özel MuayeneBİRSEN SEZGİN YALÇIN NumarasıBİRSEN SEZGİN YALÇIN Nerede ÇalışıyorBİRSEN SEZGİN YALÇIN GörevliUzmanlıkAileBİRSEN SEZGİN YALÇIN ŞikayetBİRSEN SEZGİN YALÇIN ÖneriBİRSEN SEZGİN YALÇIN EleştiriHastalıklarıYorumlarBİRSEN SEZGİN YALÇIN KimdirSekreterHemşireBİRSEN SEZGİN YALÇIN Yeni BilgileriBİRSEN SEZGİN YALÇIN Hakkında BilgiCerrahHekimBİRSEN SEZGİN YALÇIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBİRSEN SEZGİN YALÇIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBİRSEN SEZGİN YALÇIN Doğum TarihiİrtibatBİRSEN SEZGİN YALÇIN Tedavi OlanlarSağlıkBİRSEN SEZGİN YALÇIN ÖzgeçmişBİRSEN SEZGİN YALÇIN BiyografiCerrahisiBİRSEN SEZGİN YALÇIN DoktordurBİRSEN SEZGİN YALÇIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBİRSEN SEZGİN YALÇIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBİRSEN SEZGİN YALÇIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,547 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır