Doktor Bilgileri

Dr. Ayhan Çöpoğlu
AYHAN ÇÖPOĞLU (Çorum Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYHAN ÇÖPOĞLU (Çorum Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYHAN ÇÖPOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYHAN ÇÖPOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYHAN,  ÇÖPOĞLU,   ÇorumAYHAN ÇÖPOĞLU Muayene ÜcretiAYHAN ÇÖPOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYHAN ÇÖPOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYHAN ÇÖPOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYHAN ÇÖPOĞLU Hakkında BilgiYorumlarAYHAN ÇÖPOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYHAN ÇÖPOĞLU HakkındaAYHAN ÇÖPOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYHAN ÇÖPOĞLU ÖzgeçmişiAYHAN ÇÖPOĞLU RandevuAYHAN ÇÖPOĞLU MuayenehaneAYHAN ÇÖPOĞLU Muayene ÜcretiAYHAN ÇÖPOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYHAN ÇÖPOĞLU BulGetirAYHAN ÇÖPOĞLU NeredeCep NoAYHAN ÇÖPOĞLU UzmanıAYHAN ÇÖPOĞLU Özel MuayeneAYHAN ÇÖPOĞLU NumarasıAYHAN ÇÖPOĞLU Nerede ÇalışıyorAYHAN ÇÖPOĞLU GörevliUzmanlıkAileAYHAN ÇÖPOĞLU ŞikayetAYHAN ÇÖPOĞLU ÖneriAYHAN ÇÖPOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarAYHAN ÇÖPOĞLU KimdirSekreterHemşireAYHAN ÇÖPOĞLU Yeni BilgileriAYHAN ÇÖPOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimAYHAN ÇÖPOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYHAN ÇÖPOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYHAN ÇÖPOĞLU Doğum TarihiİrtibatAYHAN ÇÖPOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkAYHAN ÇÖPOĞLU ÖzgeçmişAYHAN ÇÖPOĞLU BiyografiCerrahisiAYHAN ÇÖPOĞLU DoktordurAYHAN ÇÖPOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYHAN ÇÖPOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYHAN ÇÖPOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiYeni,  Mahallesi,  Yavuz,  Caddesi,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 381 3028
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 6.799 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Kalbimiz normal olarak dakikada 70-72 kere atar. Bu atışa göre 70 yaşındaki insanın kalbi 2500 milyon kere atmış ve bu süre içindede 167561600000 kilo kan damarlarımıza pompalamıştır


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır